Mazda 3 2003

Evidováno
176
Způsobilost na STK
92,5 %
Ø nájezd (medián)
149 476 km
Dovezeno (53 ks)
30 %

Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti, z 1 993 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Mazda 3 ročníku 2003 má v ČR 176 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 70 vozů (39,8 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 30,1 % (53 vozů).

Ročník 200392,5 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy 3 2003 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 18 let klesla plná způsobilost o 5,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let93,9 % -
8 let88,8 % -
10 let90,4 % -
12 let86,3 % -
14 let86,3 % -
16 let86,5 % -
18 let88,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 77 kW (78,4 %), 2.0 Benzín 110 kW (11,4 %), 1.6 Benzín+LPG 77 kW (5,1 %).

Barevně převládá modrá-metal (22,2 %), druhá nejčastější je šedá-metal (16,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 993 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 92,5 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 92,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 149 476 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 110 434 až 192 106 km. To odpovídá asi 6 499 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (41,0 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 33541,1 %
Brzdové zařízení69521,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení65220,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2246,9 %
Řízení1504,6 %
Výhledy1053,2 %
Identifikace vozidla902,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
518×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
299×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
208×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
194×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
183×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
169×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
121×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
112×

Motorizace ročníku 2003

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 77 kW13892,6 %–

Z registru vozidel

Složení Mazdy 3 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo50,9 % · 27 vozidel
  • Rakousko9,4 % · 5 vozidel
  • Belgie5,7 % · 3 vozidla
  • Francie5,7 % · 3 vozidla
  • Itálie1,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,8 % · 2 vozidla
  • země neurčena22,6 % · 12 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj15,5 % · 309 prohlídek
  • Hlavní město Praha12,0 % · 239 prohlídek
  • Středočeský kraj10,3 % · 205 prohlídek
  • ostatní62,2 % · 1 240 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza22,2 % · 39 vozidel
  • Šedá metalíza16,5 % · 29 vozidel
  • Stříbrná metalíza11,4 % · 20 vozidel
  • Hnědá metalíza7,4 % · 13 vozidel
  • Modrá6,8 % · 12 vozidel
  • ostatní35,8 % · 63 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
68,6 %
evidováno u 157 vozů
Katalyzátor
20,5 %
evidováno u 47 vozů
Tažné zařízení
17,9 %
evidováno u 41 vozů
Pohon na plyn
5,2 %
evidováno u 12 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 28,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 96,9 %EURO 3 · 3,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2003 je mezi ročníky 3 podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mazdy 3

Proklepněte konkrétní Mazdu 3 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.