Citroën C1 2007

Evidováno
653
Způsobilost na STK
95,3 %
Ø nájezd (medián)
89 952 km
Dovezeno (131 ks)
20 %

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 6 523 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 24 975 Kčmedián 35 000 Kčdo 50 000 Kč

V roce 2007 eviduje registr Citroënu C1 653 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu jich zůstává 519 vozů (79,5 %); ze zahraničí dovezeno 131 vozů (20,1 %).

Ročník 200795,3 %
Model celkem95,1 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C1 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 10,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,5 %20 000 až 50 000 km
6 let97,8 %30 000 až 70 000 km
8 let97,2 %40 000 až 90 000 km
10 let95,9 %50 000 až 110 000 km
12 let94,7 %60 000 až 130 000 km
14 let94,2 %70 000 až 140 000 km
16 let91,3 %80 000 až 150 000 km
18 let86,4 %80 000 až 160 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 50 kW (95,9 %), 1.4 Nafta 40 kW (3,1 %), 1.0 Benzín+LPG 50 kW (1,1 %).

Nejčastější barva je červená-základní (31,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 6 523 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 95,1 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2006 (94,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 89 952 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 54 426 až 132 088 km. To odpovídá asi 4 734 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (44,3 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Ústecký kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku2 89934,3 %
Brzdové zařízení2 07124,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení1 97523,4 %
Výhledy4325,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3874,6 %
Řízení3033,6 %
Obtěžování okolí2342,8 %
Identifikace vozidla1451,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
1 074×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
788×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
781×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
655×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
640×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
562×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
325×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
251×

Na co se zaměřit u ročníku 2007

Závady, které technici u Citroënu C1 2007 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Poškozené brzdové potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.2B2,46×
Nesprávná hodnota lambdaObtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3B1,42×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 923 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Uvolněná ochrana proti podjetí či boční ochranakód 6.1.4.3.114 let133
Poškozené brzdové potrubíkód 1.1.11.3.216 let199
Nesprávná hodnota lambdakód 8.2.1.2.316 let150
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.116 let2 698

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 50 kW62695,4 %35 000 Kč

Cenový odhad

24 975
od Kč
35 000
medián Kč
50 000
do Kč

Při nájezdu kolem 148 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km50 000 Kč
100 000 km41 000 Kč
150 000 km35 000 Kč
200 000 km28 000 Kč
250 000 km26 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C1 ročníku 2007 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 35 000 Kč (při mediánovém nájezdu 147 640 km). Běžné rozpětí je od 24 975 do 50 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 64 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 19 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 50 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 26 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C1 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo51,9 % · 68 vozidel
  • Francie16,0 % · 21 vozidel
  • Itálie6,1 % · 8 vozidel
  • Belgie4,6 % · 6 vozidel
  • Rakousko4,6 % · 6 vozidel
  • ostatní země9,2 % · 12 vozidel
  • země neurčena7,6 % · 10 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj16,6 % · 1 083 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj12,0 % · 784 prohlídek
  • Ústecký kraj8,9 % · 580 prohlídek
  • ostatní62,5 % · 4 076 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní31,2 % · 204 vozidel
  • Červená17,0 % · 111 vozidel
  • Žlutá7,5 % · 49 vozidel
  • Bílá5,4 % · 35 vozidel
  • Zel žlutá světlá4,7 % · 31 vozidel
  • ostatní34,2 % · 223 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
57,9 %
evidováno u 487 vozů
Katalyzátor
12,5 %
evidováno u 105 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 38,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 98,4 %EURO 3 · 0,9 %EURO 5 · 0,3 %EURO 6 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 841 vozů Citroënu C1 2007 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
36,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
79,3 %
vyvezeno 3,4 % · zaniklo 14,9 %

Jiné ročníky Citroënu C1

Proklepněte konkrétní Citroën C1 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.