Citroën C1 2012
Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 2 751 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 89 900 Kčmedián 99 000 Kčdo 109 877 Kč
Pro Citroën C1 ročníku 2012 eviduje registr 336 vozů. Aktivně jezdí 306 vozů (91,1 %), dovoz tvoří 3,6 % ročníku (12 vozů).
Jak ročník stárne
Citroënu C1 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 9,3 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 99,3 % | 20 000 až 50 000 km |
| 6 let | 98,0 % | 30 000 až 70 000 km |
| 8 let | 96,4 % | 40 000 až 80 000 km |
| 10 let | 94,0 % | 50 000 až 100 000 km |
| 12 let | 93,0 % | 60 000 až 120 000 km |
| 14 let | 90,0 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 50 kW (98,5 %), 1.0 Benzín+LPG 50 kW (1,5 %).
Barevně převládá červená-základní (21,1 %), druhá nejčastější je bílá (14,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 2 751 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 96,2 %. Model jako celek dosahuje 95,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 63 642 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 40 434 až 97 230 km. To odpovídá asi 4 546 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (39,3 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Podíl dovozů (3,6 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Brzdové zařízení | 748 | 28,5 % |
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 724 | 27,6 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 648 | 24,7 % |
| Výhledy | 152 | 5,8 % |
| Řízení | 99 | 3,8 % |
| Identifikace vozidla | 99 | 3,8 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 88 | 3,4 % |
| Obtěžování okolí | 65 | 2,5 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2012
Závady, které technici u Citroënu C1 2012 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,93× |
| Uvolněné uchycení brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.4.1 | A | 1,79× |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1 | A | 1,66× |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochuVýhledy · kód 3.4.2.1 | A | 1,45× |
| Povrchově odřená brzdová hadiceBrzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1 | A | 1,3× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 14 let | 1 500 |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.1 | 15 let | 379 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 16 let | 2 698 |
| Uvolněné uchycení brzdového potrubíkód 1.1.11.4.1 | 16 let | 189 |
| Povrchově odřená brzdová hadicekód 1.1.12.2.1 | 16 let | 535 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2012
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.0 Benzín 50 kW | 331 | 96,4 % | 99 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 72 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 123 000 Kč |
| 50 000 km | 106 000 Kč |
| 75 000 km | 99 000 Kč |
| 100 000 km | 92 000 Kč |
| 125 000 km | 86 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C1 ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 99 000 Kč (při mediánovém nájezdu 72 100 km). Běžné rozpětí je od 89 900 do 109 877 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 111 855 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 62 933 Kč.
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 123 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 86 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C1 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo58,3 % · 7 vozidel
- Francie8,3 % · 1 vozidlo
- země neurčena33,3 % · 4 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj18,7 % · 514 prohlídek
- Středočeský kraj16,2 % · 447 prohlídek
- Jihomoravský kraj12,6 % · 346 prohlídek
- ostatní52,5 % · 1 444 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená základní21,1 % · 71 vozidel
- Bílá14,0 % · 47 vozidel
- Červená10,4 % · 35 vozidel
- Modrá8,6 % · 29 vozidel
- Šedá metalíza7,1 % · 24 vozidel
- ostatní38,7 % · 130 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 41,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 525 vozů Citroënu C1 2012 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C1 2012
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.