Citroën C1 2021

Evidováno
61
Způsobilost na STK
96,4 %
Ø nájezd (medián)
23 464 km
Dovezeno (1 ks)
2 %

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 139 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 188 995 Kčmedián 195 000 Kčdo 204 950 Kč

Pro Citroën C1 ročníku 2021 eviduje registr 61 vozů. Aktivně jezdí 59 vozů (96,7 %), dovoz tvoří 1,6 % ročníku (1 vůz).

Ročník 202196,3 %
Model celkem95,1 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C1 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky94,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 53 kW (100,0 %).

Nejčastější barva je bílá (42,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 139 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 96,3 %. Model jako celek dosahuje 95,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 23 464 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 11 357 až 42 028 km. To odpovídá asi 4 693 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (1,6 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
8×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
6×
3
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
4×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
3×
5
Vozidlo, je-li vyžadováno, není povinně vybaveno systémem monitorování poklesu tlaku v pneumatikách nebo systém zjevně nefunguje nebo nefunguje správně.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.9.2
2×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
2×
7
Hřídel stěrače není opatřena ochranným pouzdrem (nebezpečné vnější výčnělky).
Výhledy · kód 3.4.3.1
1×
8
Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002).
Identifikace vozidla · kód 0.2.2.1.2
1×

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 53 kW6196,2 %192 500 Kč

Cenový odhad

188 995
od Kč
195 000
medián Kč
204 950
do Kč

Při nájezdu kolem 18 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km190 000 Kč
50 000 km175 000 Kč
75 000 km162 000 Kč
100 000 km154 000 Kč
125 000 km143 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C1 ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 195 000 Kč (při mediánovém nájezdu 18 000 km). Běžné rozpětí je od 188 995 do 204 950 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 210 984 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 171 115 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 190 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 143 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C1 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Slovensko100,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj39,6 % · 55 prohlídek
  • Jihomoravský kraj25,9 % · 36 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj22,3 % · 31 prohlídek
  • ostatní12,2 % · 17 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá41,3 % · 26 vozidel
  • Červená39,7 % · 25 vozidel
  • Modrá14,3 % · 9 vozidel
  • Hnědá4,8 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 35,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Jiné ročníky Citroënu C1

Proklepněte konkrétní Citroën C1 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.