Citroën AX 1991

Evidováno
1 942
Způsobilost na STK
95,2 %
Ø nájezd (medián)
151 236 km
Dovezeno (1 058 ks)
54 %

Způsobilé na 30 dnů 2,2 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 3 960 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 31,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Citroën AX ročníku 1991 má v ČR 1 942 vozů. Jde zároveň o rok s nejvyšším počtem registrací tohoto modelu v ČR. V provozu jich zůstává 126 vozů (6,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 54,5 % (1 058 vozů).

Ročník 199195,2 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu AX 1991 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 18 let a 24 let klesla plná způsobilost o 0,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let84,1 % -
20 let88,3 % -
22 let87,8 % -
24 let83,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín (45,8 %), 1.4 Nafta (31,5 %), 1.1 Benzín 44 kW (11,5 %).

Barevně převládá červená-základní (29,4 %), druhá nejčastější je bílá (22,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 3 960 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1991 mělo plnou způsobilost 95,2 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1990 (96,2 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 151 236 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 121 772 až 189 341 km. To odpovídá asi 4 321 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Pardubickém kraji (34,8 %), pak následují Středočeský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (54,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku98340,9 %
Brzdové zařízení60125,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení32413,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav28111,7 %
Řízení1184,9 %
Výhledy984,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
357×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
205×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
183×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
154×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
109×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
101×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
95×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
94×

Motorizace ročníku 1991

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 44 kW22492,9 %–
1.4 Nafta 38 kW6089,4 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu AX 1991 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo0,6 % · 6 vozidel
  • Rakousko0,5 % · 5 vozidel
  • Německo (NDR)0,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena98,9 % · 1 046 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Pardubický kraj5,1 % · 201 prohlídek
  • Středočeský kraj4,9 % · 195 prohlídek
  • Ústecký kraj4,6 % · 181 prohlídek
  • ostatní85,4 % · 3 383 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní29,4 % · 570 vozidel
  • Bílá22,7 % · 441 vozidel
  • Černá12,6 % · 244 vozidel
  • Šedá metalíza9,2 % · 179 vozidel
  • Červená tmavá6,5 % · 126 vozidel
  • ostatní19,7 % · 382 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
39,9 %
evidováno u 756 vozů
Tažné zařízení
20,0 %
evidováno u 379 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 60,0 %EURO 2 · 40,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 896 vozů Citroënu AX 1991 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
2,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
6,6 %
vyvezeno 0,5 % · zaniklo 90,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1991 patří u AX k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu AX

Proklepněte konkrétní Citroën AX 1991

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.