Citroën AX 1997

Evidováno
105
Způsobilost na STK
93,6 %
Ø nájezd (medián)
136 283 km
Dovezeno (99 ks)
94 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 1,7 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 471 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 13,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1997 eviduje registr Citroënu AX 105 vozů. V provozu jich zůstává 9 vozů (8,6 %); ze zahraničí dovezeno 99 vozů (94,3 %).

Ročník 199793,6 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu AX 1997 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 18 let klesla plná způsobilost o 2,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let85,5 % -
14 let79,3 % -
16 let90,3 % -
18 let83,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín (49,5 %), 1.0 Benzín 33 kW (16,2 %), 1.0 Benzín 37 kW (9,5 %).

Barevně převládá modrá-metal (24,8 %), druhá nejčastější je zelená-metal (18,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 471 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 93,6 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 93,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,7 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1996 (91,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 136 283 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 107 923 až 167 770 km. To odpovídá asi 4 699 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,9 %), pak následují Jihočeský kraj a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (94,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku78840,4 %
Brzdové zařízení53627,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení24812,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav21010,8 %
Řízení1065,4 %
Výhledy633,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
300×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
177×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
140×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
131×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
103×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
65×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
63×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
62×

Z registru vozidel

Složení Citroënu AX 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie1,0 % · 1 vozidlo
  • Rakousko1,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena98,0 % · 97 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj36,1 % · 170 prohlídek
  • Jihočeský kraj31,2 % · 147 prohlídek
  • Královéhradecký kraj30,6 % · 144 prohlídek
  • ostatní2,1 % · 10 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza24,8 % · 26 vozidel
  • Zelená metalíza18,1 % · 19 vozidel
  • Červená metalíza13,3 % · 14 vozidel
  • Červená základní12,4 % · 13 vozidel
  • Modrá tmavá9,5 % · 10 vozidel
  • ostatní21,9 % · 23 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
38,2 %
evidováno u 65 vozů
Tažné zařízení
23,5 %
evidováno u 40 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 3,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 66,7 %EURO 1 · 33,3 %

Jiné ročníky Citroënu AX

Proklepněte konkrétní Citroën AX 1997

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.