Citroën AX 1992

Evidováno
1 653
Způsobilost na STK
94,5 %
Ø nájezd (medián)
149 260 km
Dovezeno (1 009 ks)
61 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 3 817 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 27,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Citroën AX ročníku 1992 eviduje registr 1 653 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 114 vozů (6,9 %), dovoz tvoří 61,0 % ročníku (1 009 vozů).

Ročník 199294,5 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu AX 1992 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 16 let a 24 let klesla plná způsobilost o 7,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let87,3 % -
18 let86,7 % -
20 let87,5 % -
22 let85,1 % -
24 let80,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Nafta (29,9 %), 1.1 Benzín (26,7 %), 1.0 Benzín (16,0 %).

Barevně převládá červená-základní (28,4 %), druhá nejčastější je bílá (21,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 3 817 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 94,5 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 149 260 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 121 536 až 182 008 km. To odpovídá asi 4 390 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (41,6 %), pak následují Středočeský kraj a Pardubický kraj.

Vysoký podíl dovozů (61,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 42440,0 %
Brzdové zařízení89925,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení48713,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav44112,4 %
Řízení1865,2 %
Výhledy1223,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
548×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
309×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
274×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
253×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
202×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
149×
7
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
145×
8
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
135×

Motorizace ročníku 1992

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 44 kW22192,6 %–
1.4 Nafta 37 kW10094,0 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu AX 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo3,9 % · 39 vozidel
  • Rakousko0,3 % · 3 vozidla
  • Německo (NDR)0,2 % · 2 vozidla
  • Itálie0,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena95,5 % · 964 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj9,1 % · 349 prohlídek
  • Středočeský kraj7,8 % · 297 prohlídek
  • Pardubický kraj5,0 % · 192 prohlídek
  • ostatní78,0 % · 2 979 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní28,4 % · 470 vozidel
  • Bílá21,0 % · 347 vozidel
  • Černá16,9 % · 279 vozidel
  • Červená tmavá6,3 % · 104 vozidel
  • Šedá metalíza5,8 % · 96 vozidel
  • ostatní21,6 % · 357 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
32,0 %
evidováno u 512 vozů
Tažné zařízení
21,0 %
evidováno u 335 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 90,0 %EURO 2 · 10,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 599 vozů Citroënu AX 1992 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
2,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
4,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
7,2 %
vyvezeno 0,4 % · zaniklo 89,5 %

Jiné ročníky Citroënu AX

Proklepněte konkrétní Citroën AX 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.