Citroën AX 1996

Evidováno
1 129
Způsobilost na STK
91,9 %
Ø nájezd (medián)
140 632 km
Dovezeno (708 ks)
63 %

Způsobilé na 30 dnů 4,8 % · Nezpůsobilé 2,0 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 4 417 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 16,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Citroën AX ročníku 1996 má v ČR 1 129 vozů. V provozu jich zůstává 111 vozů (9,8 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 62,7 % (708 vozů).

Ročník 199691,9 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu AX 1996 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let77,2 % -
14 let81,5 %100 000 až 160 000 km
16 let86,7 %110 000 až 170 000 km
18 let86,5 %120 000 až 180 000 km
20 let84,0 % -
22 let83,7 % -
24 let88,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín (36,0 %), 1.4 Nafta 37 kW (30,2 %), 1.0 Benzín 33 kW (12,9 %).

Barevně převládá zelená-metal (20,3 %), druhá nejčastější je modrá-metal (11,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 4 417 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1996 mělo plnou způsobilost 91,9 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 91,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 2,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,1 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 140 632 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 110 737 až 174 128 km. To odpovídá asi 4 688 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,6 %), pak následují Plzeňský kraj a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (62,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku3 84040,4 %
Brzdové zařízení2 49526,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení1 23313,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1 08411,4 %
Řízení4414,6 %
Výhledy3103,3 %
Jiné vybavení620,7 %
Identifikace vozidla510,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
1 422×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
812×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
785×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
605×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
487×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
339×
7
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
338×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
296×

Motorizace ročníku 1996

MotorPočetSTK~cena
1.4 Nafta 37 kW34192,6 %–
1.0 Benzín 33 kW14690,4 %–
1.1 Benzín 44 kW7492,8 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu AX 1996 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo3,4 % · 24 vozidel
  • Rakousko1,6 % · 11 vozidel
  • Itálie0,4 % · 3 vozidla
  • Německo (NDR)0,1 % · 1 vozidlo
  • Slovensko0,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena94,4 % · 668 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj15,5 % · 686 prohlídek
  • Plzeňský kraj12,0 % · 529 prohlídek
  • Královéhradecký kraj9,9 % · 436 prohlídek
  • ostatní62,6 % · 2 766 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza20,3 % · 229 vozidel
  • Modrá metalíza11,7 % · 132 vozidel
  • Červená základní9,3 % · 105 vozidel
  • Červená tmavá9,1 % · 103 vozidel
  • Modrá tmavá8,9 % · 100 vozidel
  • ostatní40,7 % · 460 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
30,6 %
evidováno u 355 vozů
Tažné zařízení
21,1 %
evidováno u 244 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 3,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 59,0 %EURO 1 · 41,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 159 vozů Citroënu AX 1996 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
16,8 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
4,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
9,7 %
vyvezeno 0,4 % · zaniklo 84,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1996 je mezi ročníky AX podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,5 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Citroënu AX

Proklepněte konkrétní Citroën AX 1996

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.