Chrysler Grand Voyager 2000

Evidováno
184
Způsobilost na STK
89,4 %
Ø nájezd (medián)
239 991 km
Dovezeno (156 ks)
85 %

Způsobilé na 30 dnů 7,9 % · Nezpůsobilé 1,7 % (celkem 9,6 % bez plné způsobilosti, z 1 324 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 10,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Chrysler Grand Voyager ročníku 2000 má v ČR 184 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu jich zůstává 56 vozů (30,4 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 84,8 % (156 vozů).

Ročník 200089,3 %
Model celkem91,2 %
Značka celkem91,4 %

Jak ročník stárne

Chrysleru Grand Voyageru 2000 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 16 let klesla plná způsobilost o 7,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let92,4 % -
14 let75,8 % -
16 let85,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta 85 kW (63,0 %), 2.5 Nafta (10,9 %), 3.8 Benzín 131 kW (8,2 %).

Barevně převládá modrá-metal (17,4 %), druhá nejčastější je šedá-metal (14,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 324 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 89,3 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 89,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,7 % ze všech prohlídek (celkem 9,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,7 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1999 (91,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 239 991 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 190 871 až 289 751 km. To odpovídá asi 9 230 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (84,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 16134,8 %
Brzdové zařízení79623,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení62718,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav34010,2 %
Řízení2447,3 %
Výhledy942,8 %
Identifikace vozidla742,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
474×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
258×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
251×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
169×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
160×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
149×
7
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
135×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
130×

Motorizace ročníku 2000

MotorPočetSTK~cena
2.5 Nafta 85 kW11688,8 %–

Z registru vozidel

Složení Chrysleru Grand Voyageru 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko19,9 % · 31 vozidel
  • Německo9,6 % · 15 vozidel
  • Itálie1,3 % · 2 vozidla
  • Belgie0,6 % · 1 vozidlo
  • Francie0,6 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,9 % · 3 vozidla
  • země neurčena66,0 % · 103 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj14,0 % · 185 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,7 % · 142 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj9,8 % · 130 prohlídek
  • ostatní65,5 % · 867 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza17,4 % · 32 vozidel
  • Šedá metalíza14,7 % · 27 vozidel
  • Zelená metalíza12,0 % · 22 vozidel
  • Bílá10,9 % · 20 vozidel
  • Černá metalíza9,8 % · 18 vozidel
  • ostatní35,3 % · 65 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
67,4 %
evidováno u 161 vozů
Tažné zařízení
56,9 %
evidováno u 136 vozů
Airbag
25,9 %
evidováno u 62 vozů
Katalyzátor
15,5 %
evidováno u 37 vozů
Pohon na plyn
12,1 %
evidováno u 29 vozů
Klimatizace
7,9 %
evidováno u 19 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 7,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 58,8 %EURO 3 · 35,3 %EURO 4 · 5,9 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2000 je mezi ročníky Grand Voyageru podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,9 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Chrysleru Grand Voyageru

Proklepněte konkrétní Chrysler Grand Voyager 2000

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.