Chrysler Grand Voyager 2007

Evidováno
99
Způsobilost na STK
93,0 %
Ø nájezd (medián)
199 235 km
Dovezeno (77 ks)
78 %

Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,6 % bez plné způsobilosti, z 921 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Chrysler Grand Voyager ročníku 2007 má v ČR 99 vozů. V provozu jich zůstává 68 vozů (68,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 77,8 % (77 vozů).

Ročník 200793,0 %
Model celkem91,2 %
Značka celkem91,4 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.8 Nafta 110 kW (82,8 %), 3.3 Benzín+LPG 128 kW (10,1 %), 3.3 Benzín 128 kW (7,1 %).

Barevně převládá šedá-metal (26,3 %), druhá nejčastější je šedá (24,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 921 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 93,0 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 199 235 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 151 114 až 251 721 km. To odpovídá asi 10 486 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (38,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (77,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku87930,0 %
Brzdové zařízení70023,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení60820,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2348,0 %
Řízení2117,2 %
Výhledy1404,8 %
Identifikace vozidla852,9 %
Obtěžování okolí772,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
378×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
213×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
174×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
158×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
137×
6
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
130×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
128×
8
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
117×

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
2.8 Nafta 110 kW8292,4 %–

Z registru vozidel

Složení Chrysleru Grand Voyageru 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo45,5 % · 35 vozidel
  • Rakousko10,4 % · 8 vozidel
  • Belgie9,1 % · 7 vozidel
  • Itálie7,8 % · 6 vozidel
  • Nizozemsko7,8 % · 6 vozidel
  • ostatní země9,1 % · 7 vozidel
  • země neurčena10,4 % · 8 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha26,8 % · 247 prohlídek
  • Středočeský kraj25,7 % · 237 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,3 % · 159 prohlídek
  • ostatní30,2 % · 278 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza26,3 % · 26 vozidel
  • Šedá24,2 % · 24 vozidel
  • Černá12,1 % · 12 vozidel
  • Černá metalíza12,1 % · 12 vozidel
  • Modrá metalíza8,1 % · 8 vozidel
  • ostatní17,2 % · 17 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
48,8 %
evidováno u 104 vozů
ABS
39,0 %
evidováno u 83 vozů
Pohon na plyn
16,0 %
evidováno u 34 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 44,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 93,7 %EURO 3 · 6,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2007 patří u Grand Voyageru k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Chrysleru Grand Voyageru

Proklepněte konkrétní Chrysler Grand Voyager 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.