Chrysler Grand Voyager 2004

Evidováno
133
Způsobilost na STK
91,2 %
Ø nájezd (medián)
230 480 km
Dovezeno (105 ks)
79 %

Způsobilé na 30 dnů 6,5 % · Nezpůsobilé 1,7 % (celkem 8,2 % bez plné způsobilosti, z 1 377 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2004 Chrysleru Grand Voyageru má v českých registrech 133 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu zůstává 71 vozů (53,4 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 105 vozů (78,9 %).

Ročník 200491,2 %
Model celkem91,2 %
Značka celkem91,4 %

Jak ročník stárne

Chrysleru Grand Voyageru 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 20 let klesla plná způsobilost o 4,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let90,3 % -
14 let86,8 % -
16 let80,8 % -
18 let93,0 % -
20 let85,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta 105 kW (44,4 %), 2.8 Nafta 110 kW (39,1 %), 3.3 Benzín+LPG 128 kW (12,0 %).

Barevně převládá šedá-metal (26,3 %), druhá nejčastější je černá-metal (21,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 377 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 91,2 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 91,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,7 % ze všech prohlídek (celkem 8,2 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 230 480 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 180 961 až 284 482 km. To odpovídá asi 10 476 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (37,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (78,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 25431,5 %
Brzdové zařízení96424,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení79720,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3167,9 %
Řízení3017,6 %
Výhledy2215,5 %
Identifikace vozidla711,8 %
Obtěžování okolí591,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
524×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
334×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
284×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
258×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
204×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
169×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
145×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
140×

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
2.5 Nafta 105 kW5991,3 %–
2.8 Nafta 110 kW5290,0 %–

Z registru vozidel

Složení Chrysleru Grand Voyageru 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo27,6 % · 29 vozidel
  • Rakousko21,9 % · 23 vozidel
  • Itálie9,5 % · 10 vozidel
  • Belgie4,8 % · 5 vozidel
  • Nizozemsko3,8 % · 4 vozidla
  • ostatní země10,5 % · 11 vozidel
  • země neurčena21,9 % · 23 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha15,3 % · 211 prohlídek
  • Jihomoravský kraj13,5 % · 186 prohlídek
  • Středočeský kraj12,4 % · 171 prohlídek
  • ostatní58,8 % · 809 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza26,3 % · 35 vozidel
  • Černá metalíza21,8 % · 29 vozidel
  • Černá12,0 % · 16 vozidel
  • Modrá metalíza12,0 % · 16 vozidel
  • Stříbrná12,0 % · 16 vozidel
  • ostatní15,8 % · 21 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
53,6 %
evidováno u 142 vozů
ABS
47,2 %
evidováno u 125 vozů
Pohon na plyn
14,3 %
evidováno u 38 vozů
Katalyzátor
7,9 %
evidováno u 21 vozů
Airbag
7,2 %
evidováno u 19 vozů
Klimatizace
6,0 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 27,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 100,0 %

Jiné ročníky Chrysleru Grand Voyageru

Proklepněte konkrétní Chrysler Grand Voyager 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.