BMW Řada 4 2022

Evidováno
79
Způsobilost na STK
98,1 %
Ø nájezd (medián)
44 306 km
Dovezeno (26 ks)
33 %

Způsobilé na 30 dnů 1,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti, z 212 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 846 895 Kčmedián 990 000 Kčdo 1 149 000 Kč

Ročník 2022 BMW Řady 4 má v českých registrech 79 vozů. V provozu zůstává 74 vozů (93,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 26 vozů (32,9 %).

Ročník 202298,1 %
Model celkem97,0 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW Řady 4 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 140 kW (57,0 %), 2.0 Benzín 180 kW (22,8 %), 2.0 Benzín 135 kW (10,1 %).

Barevně převládá bílá (21,5 %), druhá nejčastější je šedá (20,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 212 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,1 %. Model jako celek dosahuje 97,0 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 44 306 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 25 003 až 69 083 km. To odpovídá asi 11 077 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (55,9 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
3×
2
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
2×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
2×
5
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11
2×
6
Dodatečně povrchově upravené zasklení není opatřeno povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací číslo ATEST 8 SD XXXX).
Výhledy · kód 3.2.4.3
1×
7
Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku).
Identifikace vozidla · kód 0.2.2.1.3
1×
8
Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti.
Identifikace vozidla · kód 0.1.2.1
1×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 140 kW4597,2 %787 438 Kč

Cenový odhad

846 895
od Kč
990 000
medián Kč
1 149 000
do Kč

Při nájezdu kolem 80 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km1 124 000 Kč
50 000 km1 051 000 Kč
75 000 km996 000 Kč
100 000 km925 000 Kč
125 000 km865 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW Řady 4 ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 990 000 Kč (při mediánovém nájezdu 79 900 km). Běžné rozpětí je od 846 895 do 1 149 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 199 540 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 748 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 1 124 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 865 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 4 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo84,6 % · 22 vozidel
  • Slovensko7,7 % · 2 vozidla
  • Dánsko3,8 % · 1 vozidlo
  • Lucembursko3,8 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha53,3 % · 113 prohlídek
  • Středočeský kraj21,7 % · 46 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj20,3 % · 43 prohlídek
  • ostatní4,7 % · 10 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá21,5 % · 17 vozidel
  • Modrá20,3 % · 16 vozidel
  • Šedá20,3 % · 16 vozidel
  • Černá17,7 % · 14 vozidel
  • Zelená12,7 % · 10 vozidel
  • ostatní7,6 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
25,2 %
evidováno u 61 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 87,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,5 %EURO 4 · 0,5 %

Jiné ročníky BMW Řady 4

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 4 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.