BMW Řada 4 2023

Evidováno
110
Způsobilost na STK
100,0 %
Ø nájezd (medián)
30 939 km
Dovezeno (29 ks)
26 %

Způsobilé na 30 dnů 0,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti, z 225 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 883 850 Kčmedián 999 900 Kčdo 1 199 000 Kč

BMW Řada 4 ročníku 2023 má v ČR 110 vozů. V provozu jich zůstává 105 vozů (95,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 26,4 % (29 vozů).

Ročník 2023100,0 %
Model celkem97,0 %
Značka celkem94,8 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 140 kW (69,1 %), 3.0 Nafta 210 kW (16,4 %), 2.0 Benzín 180 kW (11,8 %).

Nejčastější barva je šedá (31,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 225 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2023 mělo plnou způsobilost 100,0 %. Model jako celek dosahuje 97,0 %, tento ročník je tedy o 3,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 100,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,9 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2022 (98,1 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 30 939 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 21 018 až 51 551 km. To odpovídá asi 10 313 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (48,9 %), pak následují Jihomoravský kraj a Jihočeský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které snižuje její čitelnost nebo poškození, či deformace (např. ohnutí) tabulky registrační značky, které snižují její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.2
1×
2
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
1×
3
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×
Zobrazit další 2 závady
4
Uchycení tabulky registrační značky není spolehlivé, takže tabulka registrační značky může upadnout.
Identifikace vozidla · kód 0.1.2.2
1×
5
Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek.
Identifikace vozidla · kód 0.1.1
1×

Motorizace ročníku 2023

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 140 kW76100,0 %928 000 Kč

Cenový odhad

883 850
od Kč
999 900
medián Kč
1 199 000
do Kč

Při nájezdu kolem 55 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km1 086 000 Kč
50 000 km1 015 000 Kč
75 000 km960 000 Kč
100 000 km891 000 Kč
125 000 km822 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW Řady 4 ročníku 2023 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 999 900 Kč (při mediánovém nájezdu 54 538 km). Běžné rozpětí je od 883 850 do 1 199 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 352 330 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 850 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 1 086 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 822 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 4 2023 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo79,3 % · 23 vozidel
  • Slovensko6,9 % · 2 vozidla
  • Dánsko3,4 % · 1 vozidlo
  • Polsko3,4 % · 1 vozidlo
  • země neurčena6,9 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha29,3 % · 66 prohlídek
  • Jihomoravský kraj24,0 % · 54 prohlídek
  • Jihočeský kraj6,7 % · 15 prohlídek
  • ostatní40,0 % · 90 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá31,8 % · 35 vozidel
  • Bílá16,4 % · 18 vozidel
  • Černá14,5 % · 16 vozidel
  • Modrá13,6 % · 15 vozidel
  • Zelená11,8 % · 13 vozidel
  • ostatní11,8 % · 13 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
30,0 %
evidováno u 80 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 99,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,6 %EURO 5 · 0,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2023 patří u Řady 4 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky BMW Řady 4

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 4 2023

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.