BMW Řada 4 2019

Evidováno
78
Způsobilost na STK
95,6 %
Ø nájezd (medián)
70 284 km
Dovezeno (27 ks)
35 %

Způsobilé na 30 dnů 4,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 322 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 499 000 Kčmedián 649 950 Kčdo 799 000 Kč

Ročník 2019 BMW Řady 4 má v českých registrech 78 vozů. V provozu zůstává 73 vozů (93,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 27 vozů (34,6 %).

Ročník 201995,6 %
Model celkem97,0 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW Řady 4 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 3,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,0 % -
6 let92,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Benzín 240 kW (39,7 %), 2.0 Benzín 185 kW (23,1 %), 2.0 Nafta 140 kW (16,7 %).

Nejčastější barva je modrá (30,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 322 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 95,6 %. Model jako celek dosahuje 97,0 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,7 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2018 (97,3 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 63,2 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 70 284 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 48 977 až 98 188 km. To odpovídá asi 10 041 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (52,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
9×
2
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
4×
3
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
4×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem
Jiné vybavení · kód 7.5.1.1
4×
5
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
3×
6
Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.1.1.2
3×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
3×
8
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
2×

Cenový odhad

499 000
od Kč
649 950
medián Kč
799 000
do Kč

Při nájezdu kolem 124 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km794 000 Kč
100 000 km689 000 Kč
150 000 km603 000 Kč
200 000 km510 000 Kč
250 000 km468 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW Řady 4 ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 649 950 Kč (při mediánovém nájezdu 124 400 km). Běžné rozpětí je od 499 000 do 799 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 850 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 406 300 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 794 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 468 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 4 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo74,1 % · 20 vozidel
  • Spojené Státy Americké7,4 % · 2 vozidla
  • Dánsko3,7 % · 1 vozidlo
  • Norsko3,7 % · 1 vozidlo
  • Slovensko3,7 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,7 % · 1 vozidlo
  • země neurčena3,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha52,6 % · 181 prohlídek
  • Středočeský kraj26,7 % · 92 prohlídek
  • Jihomoravský kraj20,6 % · 71 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá30,0 % · 24 vozidel
  • Šedá23,8 % · 19 vozidel
  • Bílá21,3 % · 17 vozidel
  • Černá20,0 % · 16 vozidel
  • Oranžová5,0 % · 4 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
17,1 %
evidováno u 36 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 80,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Jiné ročníky BMW Řady 4

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 4 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.