BMW Řada 4 2024

Evidováno
65
Způsobilost na STK
100,0 %
Ø nájezd (medián)
38 488 km
Dovezeno (22 ks)
34 %

Způsobilé na 30 dnů 0,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti, z 130 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 977 999 Kčmedián 1 066 940 Kčdo 1 269 000 Kč

V roce 2024 eviduje registr BMW Řady 4 65 vozů. V provozu jich zůstává 65 vozů (100,0 %); ze zahraničí dovezeno 22 vozů (33,8 %).

Ročník 2024100,0 %
Model celkem97,0 %
Značka celkem94,8 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 140 kW (63,1 %), 3.0 Nafta 210 kW (21,5 %), 2.0 Benzín 180 kW (15,4 %).

Barevně převládá šedá (24,6 %), druhá nejčastější je bílá (20,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 130 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 100,0 %. Model jako celek dosahuje 97,0 %, tento ročník je tedy o 3,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 100,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 38 488 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 25 059 až 46 594 km. To odpovídá asi 19 244 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (51,4 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
1×
2
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
1×
3
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×

Motorizace ročníku 2024

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 140 kW41100,0 %1 000 493 Kč

Cenový odhad

977 999
od Kč
1 066 940
medián Kč
1 269 000
do Kč

Při nájezdu kolem 35 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km1 100 000 Kč
50 000 km1 019 000 Kč
75 000 km960 000 Kč
100 000 km886 000 Kč
125 000 km798 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW Řady 4 ročníku 2024 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 1 066 940 Kč (při mediánovém nájezdu 35 346 km). Běžné rozpětí je od 977 999 do 1 269 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 552 970 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 945 065 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 1 100 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 798 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 4 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo95,5 % · 21 vozidel
  • Rakousko4,5 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj29,2 % · 38 prohlídek
  • Hlavní město Praha19,2 % · 25 prohlídek
  • Středočeský kraj8,5 % · 11 prohlídek
  • ostatní43,1 % · 56 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá24,6 % · 16 vozidel
  • Bílá20,0 % · 13 vozidel
  • Černá16,9 % · 11 vozidel
  • Modrá13,8 % · 9 vozidel
  • Zelená10,8 % · 7 vozidel
  • ostatní13,8 % · 9 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
35,3 %
evidováno u 60 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 100,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2024 patří u Řady 4 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky BMW Řady 4

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 4 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.