BMW Řada 4 2016

2.0 Nafta 140 kW

Kód motoru: B47D20A

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
140 kW
Výkon (190 k)
~2 000 cm³
Objem
4,7 l/100 km
Ø spotřeba
123 g/km
Ø CO₂
231 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 684 kg· rozvor 2 810 mm· délka 4 638 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
44
V provozu
43
Způsobilost na STK
97,1 %
STK kontrol
279

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 279 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 349 500 Kčmedián 385 000 Kčdo 499 000 Kč

2.0 Nafta 140 kW je první nejpočetnější motorizace u BMW Řady 4 ročníku 2016. V registrech je evidováno 44 vozů (29,3 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem B47D20A.

Tato motorizace97,1 %
Ročník celkem97,0 %
Model celkem97,0 %
Značka celkem94,8 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km95,6 %
100-200 000 km97,8 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 97,1 % (279 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2016 (ročník průměrně 97,0 %).

Plnou způsobilost mělo 97,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

12 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P22AE27×P003618×P003817×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 450 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

349 500
od Kč
385 000
medián Kč
499 000
do Kč

Při nájezdu kolem 134 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km534 000 Kč
100 000 km433 000 Kč
150 000 km370 000 Kč
200 000 km324 000 Kč
250 000 km296 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 140 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 385 000 Kč (při typickém nájezdu 134 000 km). Běžné rozmezí je 349 500–499 000 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2016 (453 750 Kč) je tato motorizace o 15 % níže.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 534 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 296 000 Kč.

Jiné ročníky BMW Řady 4

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 4 2016 2.0 Nafta 140 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.