Volvo V40 2018

Evidováno
112
Způsobilost na STK
98,3 %
Ø nájezd (medián)
73 928 km
Dovezeno (68 ks)
61 %

Způsobilé na 30 dnů 1,5 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti, z 471 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 254 000 Kčmedián 326 478 Kčdo 330 180 Kč

Pro Volvo V40 ročníku 2018 eviduje registr 112 vozů. Aktivně jezdí 110 vozů (98,2 %), dovoz tvoří 60,7 % ročníku (68 vozů).

Ročník 201898,3 %
Model celkem92,7 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva V40 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 0,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,7 % -
6 let95,9 % -
8 let97,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (31,2 %), 2.0 Nafta 88 kW (20,5 %), 1.5 Benzín 112 kW (15,2 %).

Barevně převládá bílá (24,1 %), druhá nejčastější je šedá (22,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 471 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 98,3 %. Model jako celek dosahuje 92,7 %, tento ročník je tedy o 5,6 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2017 (97,1 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 73 928 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 47 503 až 108 730 km. To odpovídá asi 9 241 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (52,6 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (60,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
34×
2
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
7×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
6×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
5×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
5×
6
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
4×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
4×
8
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je chybně upevněna nebo poškozená tak, že neplní svoji funkci a dochází k úniku maziva nebo prachovka chybí.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.2
3×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 877 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

254 000
od Kč
326 478
medián Kč
330 180
do Kč

Při nájezdu kolem 96 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km363 000 Kč
75 000 km338 000 Kč
100 000 km325 000 Kč
125 000 km307 000 Kč
150 000 km282 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo V40 ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 326 478 Kč (při mediánovém nájezdu 95 800 km). Běžné rozpětí je od 254 000 do 330 180 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 348 516 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 215 817 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 363 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 282 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva V40 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Belgie32,4 % · 22 vozidel
  • Švédsko26,5 % · 18 vozidel
  • Německo23,5 % · 16 vozidel
  • Dánsko5,9 % · 4 vozidla
  • Nizozemsko5,9 % · 4 vozidla
  • ostatní země5,9 % · 4 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha52,6 % · 484 prohlídek
  • Jihomoravský kraj26,5 % · 244 prohlídek
  • Středočeský kraj20,9 % · 192 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá24,1 % · 27 vozidel
  • Šedá22,3 % · 25 vozidel
  • Černá21,4 % · 24 vozidel
  • Modrá19,6 % · 22 vozidel
  • Červená7,1 % · 8 vozidel
  • ostatní5,4 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
13,2 %
evidováno u 57 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 70,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 97,4 %EURO 5 · 1,6 %EURO 4 · 1,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2018 patří u V40 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 5,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volva V40

Proklepněte konkrétní Volvo V40 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.