Volvo S60 2010

Evidováno
125
Způsobilost na STK
96,4 %
Ø nájezd (medián)
152 512 km
Dovezeno (42 ks)
34 %

Způsobilé na 30 dnů 3,1 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 1 439 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 160 000 Kčmedián 199 000 Kčdo 265 903 Kč

Volvo S60 ročníku 2010 má v ČR 125 vozů. V provozu jich zůstává 110 vozů (88,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 33,6 % (42 vozů).

Ročník 201096,4 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva S60 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 7,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,8 % -
6 let96,5 % -
8 let98,9 % -
10 let95,7 % -
12 let92,7 % -
14 let93,1 % -
16 let91,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 120 kW (44,8 %), 2.4 Nafta 151 kW (28,8 %), 2.0 Benzín 149 kW (11,2 %).

Barevně převládá černá-metal (14,4 %), druhá nejčastější je černá (12,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 439 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 96,4 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,9 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2008 (94,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 152 512 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 99 044 až 210 311 km. To odpovídá asi 9 532 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (53,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení16929,1 %
Podvozek a části připevněné k podvozku16127,7 %
Brzdové zařízení7713,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav6911,9 %
Výhledy539,1 %
Obtěžování okolí529,0 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
92×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
51×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
45×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
41×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
41×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
31×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
30×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
27×

Motorizace ročníku 2010

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 120 kW5695,8 %157 000 Kč

Cenový odhad

160 000
od Kč
199 000
medián Kč
265 903
do Kč

Při nájezdu kolem 209 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km298 000 Kč
150 000 km242 000 Kč
200 000 km203 000 Kč
250 000 km178 000 Kč
300 000 km150 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo S60 ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 199 000 Kč (při mediánovém nájezdu 209 481 km). Běžné rozpětí je od 160 000 do 265 903 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 290 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 144 000 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 298 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 150 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva S60 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo35,7 % · 15 vozidel
  • Švédsko28,6 % · 12 vozidel
  • Itálie11,9 % · 5 vozidel
  • Belgie7,1 % · 3 vozidla
  • Německo (NDR)4,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země4,8 % · 2 vozidla
  • země neurčena7,1 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha25,4 % · 365 prohlídek
  • Středočeský kraj12,3 % · 177 prohlídek
  • Jihomoravský kraj9,6 % · 138 prohlídek
  • ostatní52,7 % · 759 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá metalíza14,4 % · 18 vozidel
  • Černá12,8 % · 16 vozidel
  • Šedá metalíza10,4 % · 13 vozidel
  • Červená metalíza9,6 % · 12 vozidel
  • Hnědá metalíza9,6 % · 12 vozidel
  • ostatní43,2 % · 54 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
64,1 %
evidováno u 123 vozů
Tažné zařízení
13,5 %
evidováno u 26 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 51,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 90,8 %EURO 4 · 8,2 %EURO 6 · 1,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2010 patří u S60 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volva S60

Proklepněte konkrétní Volvo S60 2010

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.