Volvo S60 2007

Evidováno
166
Způsobilost na STK
95,4 %
Ø nájezd (medián)
203 321 km
Dovezeno (86 ks)
52 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti, z 1 954 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2007 eviduje registr Volva S60 166 vozů. V provozu jich zůstává 138 vozů (83,1 %); ze zahraničí dovezeno 86 vozů (51,8 %).

Ročník 200795,4 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva S60 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 7,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,0 % -
6 let97,1 % -
8 let93,8 % -
18 let89,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 136 kW (38,0 %), 2.4 Nafta 120 kW (32,5 %), 2.4 Nafta 93 kW (13,3 %).

Barevně převládá černá (18,7 %), druhá nejčastější je šedá-metal (15,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 954 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 95,4 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 203 321 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 140 665 až 256 581 km. To odpovídá asi 10 701 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (39,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (51,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku41229,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení38928,0 %
Brzdové zařízení31022,3 %
Řízení1087,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav916,5 %
Výhledy815,8 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
160×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
99×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
81×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
76×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
72×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
66×
7
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
61×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
60×

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 136 kW6395,9 %–
2.4 Nafta 120 kW5495,0 %–

Z registru vozidel

Složení Volva S60 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo33,7 % · 29 vozidel
  • Itálie16,3 % · 14 vozidel
  • Belgie8,1 % · 7 vozidel
  • Francie8,1 % · 7 vozidel
  • Rakousko5,8 % · 5 vozidel
  • ostatní země17,4 % · 15 vozidel
  • země neurčena10,5 % · 9 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha13,0 % · 254 prohlídek
  • Středočeský kraj10,9 % · 213 prohlídek
  • Jihomoravský kraj9,4 % · 183 prohlídek
  • ostatní66,7 % · 1 304 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá18,7 % · 31 vozidel
  • Šedá metalíza15,7 % · 26 vozidel
  • Modrá metalíza13,9 % · 23 vozidel
  • Černá metalíza12,0 % · 20 vozidel
  • Stříbrná metalíza10,2 % · 17 vozidel
  • ostatní29,5 % · 49 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
67,7 %
evidováno u 155 vozů
Tažné zařízení
20,1 %
evidováno u 46 vozů
Katalyzátor
9,2 %
evidováno u 21 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 46,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 97,2 %EURO 5 · 1,9 %EURO 3 · 0,9 %

Jiné ročníky Volva S60

Proklepněte konkrétní Volvo S60 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.