Volkswagen Polo 2016

Evidováno
261
Způsobilost na STK
96,7 %
Ø nájezd (medián)
62 738 km
Dovezeno (58 ks)
22 %

Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 1 280 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 178 250 Kčmedián 216 362 Kčdo 238 986 Kč

Ročník 2016 Volkswagenu Polo má v českých registrech 261 vozů. V provozu zůstává 234 vozů (89,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 58 vozů (22,2 %).

Ročník 201696,7 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Polo 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 2,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,2 %20 000 až 50 000 km
6 let96,4 %30 000 až 80 000 km
8 let94,6 %40 000 až 100 000 km
10 let95,5 %60 000 až 130 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 66 kW (74,7 %), 1.8 Benzín 141 kW (6,5 %), 1.0 Benzín 55 kW (6,1 %).

Barevně převládá bílá (24,9 %), druhá nejčastější je černá (23,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 280 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 96,7 %. Model jako celek dosahuje 94,1 %, tento ročník je tedy o 2,6 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 62 738 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 35 254 až 98 102 km. To odpovídá asi 6 274 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (41,2 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Brzdové zařízení19124,3 %
Výhledy14718,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení13116,7 %
Podvozek a části připevněné k podvozku12616,0 %
Obtěžování okolí8210,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav577,3 %
Identifikace vozidla526,6 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
115×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
93×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
27×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
27×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
26×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
24×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
23×
8
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
23×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2016

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 66 kW19597,5 %212 000 Kč

Cenový odhad

178 250
od Kč
216 362
medián Kč
238 986
do Kč

Při nájezdu kolem 104 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km263 000 Kč
100 000 km220 000 Kč
150 000 km196 000 Kč
200 000 km163 000 Kč
250 000 km140 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Polo ročníku 2016 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 216 362 Kč (při mediánovém nájezdu 104 167 km). Běžné rozpětí je od 178 250 do 238 986 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 294 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 160 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 263 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 140 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Polo 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo63,8 % · 37 vozidel
  • Španělsko10,3 % · 6 vozidel
  • Rakousko8,6 % · 5 vozidel
  • Francie6,9 % · 4 vozidla
  • Belgie5,2 % · 3 vozidla
  • ostatní země5,2 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha41,2 % · 656 prohlídek
  • Středočeský kraj32,0 % · 510 prohlídek
  • Jihomoravský kraj26,8 % · 427 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá24,9 % · 65 vozidel
  • Černá23,4 % · 61 vozidel
  • Šedá16,9 % · 44 vozidel
  • Červená13,8 % · 36 vozidel
  • Modrá11,9 % · 31 vozidel
  • ostatní9,2 % · 24 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 15,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,2 %EURO 5 · 1,4 %EURO 2 · 0,2 %EURO 4 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 4 005 vozů Volkswagenu Polo 2016 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
87,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,3 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
24,8 %
vyvezeno 74,4 % · zaniklo 0,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2016 patří u Polo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volkswagenu Polo

Proklepněte konkrétní Volkswagen Polo 2016

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.