Volkswagen Polo 2006

1.4 Nafta 59 kW

Kód motoru: BNV · 2 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
59 kW
Výkon (80 k)
~1 400 cm³
Objem
4,6 l/100 km
Ø spotřeba
123 g/km
Ø CO₂
174 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 177 kg· rozvor 2 454 mm· délka 3 916 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Malý turbodiesel je stavěný na kompromis mezi nízkou spotřebou a dostatečnou pružností pro městský i smíšený provoz.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
42
V provozu
31
Způsobilost na STK
95,8 %
STK kontrol
369

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 369 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 47 000 Kčobvykle 61 000 Kčdo 77 000 Kč

V nabídce Volkswagenu Polo ročníku 2006 obsadila motorizace 1.4 Nafta 59 kW šestá pozici: 42 vozů (1,8 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem BNV (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace95,8 %
Ročník celkem94,2 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem94,2 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
100-200 000 km93,0 %
200-300 000 km96,1 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 95,8 % (369 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu) mezi motory ročníku 2006 (ročník průměrně 94,2 %).

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,4 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 288 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 42 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:

BNV
90,5 %38 ks
BMS
9,5 %4 ks

Další motorizace Volkswagenu Polo 2006

Cenový odhad

47 000
od Kč
61 000
obvykle Kč
77 000
do Kč

Při nájezdu kolem 169 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km103 000 Kč
100 000 km75 000 Kč
150 000 km64 000 Kč
200 000 km53 000 Kč
250 000 km45 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.4 Nafta 59 kW vychází při nájezdu kolem 169 000 km na přibližně 61 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 47 000 a 77 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 103 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 45 000 Kč.

Doporučení

V ročníku 2006 je to datově bezpečnější varianta.

Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).

Jiné ročníky Volkswagenu Polo

Proklepněte konkrétní Volkswagen Polo 2006 1.4 Nafta 59 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.