Volkswagen Polo 1994

Evidováno
387
Způsobilost na STK
91,7 %
Ø nájezd (medián)
149 576 km
Dovezeno (266 ks)
69 %

Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 2,1 % (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti, z 1 453 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 18,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1994 Volkswagenu Polo má v českých registrech 387 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu zůstává 57 vozů (14,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 266 vozů (68,7 %).

Ročník 199491,7 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Polo 1994 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 16 let a 20 let klesla plná způsobilost o 12,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let92,6 % -
18 let92,2 % -
20 let80,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín (27,1 %), 1.3 Benzín 40 kW (18,3 %), 1.4 Nafta (14,2 %).

Barevně převládá červená-základní (20,2 %), druhá nejčastější je bílá (14,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 453 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1994 mělo plnou způsobilost 91,7 %. Model jako celek dosahuje 94,1 %, tento ročník je tedy o 2,4 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 91,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 2,1 % ze všech prohlídek (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1993 (93,2 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 149 576 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 95 180 až 190 987 km. To odpovídá asi 4 674 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (37,6 %), pak následují Středočeský kraj a Karlovarský kraj.

Vysoký podíl dovozů (68,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 13143,4 %
Brzdové zařízení67726,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení31111,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2379,1 %
Řízení1475,6 %
Výhledy1013,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
424×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
302×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
199×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
147×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
117×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
114×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
96×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
94×

Motorizace ročníku 1994

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 40 kW7189,2 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Polo 1994 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo13,5 % · 36 vozidel
  • Rakousko2,3 % · 6 vozidel
  • Německo (NDR)1,1 % · 3 vozidla
  • Itálie0,8 % · 2 vozidla
  • země neurčena82,3 % · 219 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj11,6 % · 168 prohlídek
  • Středočeský kraj10,2 % · 148 prohlídek
  • Karlovarský kraj9,0 % · 131 prohlídek
  • ostatní69,2 % · 1 006 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní20,2 % · 78 vozidel
  • Bílá14,5 % · 56 vozidel
  • Modrá tmavá8,3 % · 32 vozidel
  • Zelená základní8,0 % · 31 vozidel
  • Zelená metalíza7,8 % · 30 vozidel
  • ostatní41,3 % · 160 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
34,9 %
evidováno u 146 vozů
Tažné zařízení
15,1 %
evidováno u 63 vozů
Airbag
7,9 %
evidováno u 33 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 2,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 54,5 %EURO 2 · 45,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1994 je mezi ročníky Polo podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,4 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Volkswagenu Polo

Proklepněte konkrétní Volkswagen Polo 1994

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.