Volkswagen Polo 1992

Evidováno
654
Způsobilost na STK
93,1 %
Ø nájezd (medián)
144 420 km
Dovezeno (432 ks)
66 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 1 728 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 21,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Volkswagen Polo ročníku 1992 má v ČR 654 vozů. V provozu jich zůstává 85 vozů (13,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 66,1 % (432 vozů).

Ročník 199293,1 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Polo 1992 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 18 let a 22 let klesla plná způsobilost o 1,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let86,1 % -
20 let83,3 % -
22 let85,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín (29,2 %), 1.3 Benzín (27,4 %), 1.4 Nafta (17,4 %).

Barevně převládá bílá (19,7 %), druhá nejčastější je červená-základní (18,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 728 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 93,1 %. Model jako celek dosahuje 94,1 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 144 420 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 90 118 až 192 790 km. To odpovídá asi 4 248 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (37,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (66,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku95845,4 %
Brzdové zařízení49223,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení23311,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav22710,8 %
Řízení1225,8 %
Výhledy763,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
342×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
211×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
167×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
114×
5
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
105×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
97×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
82×
8
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
65×

Motorizace ročníku 1992

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 33 kW5092,8 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Polo 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo8,1 % · 35 vozidel
  • Itálie0,7 % · 3 vozidla
  • Švýcarsko0,7 % · 3 vozidla
  • Francie0,2 % · 1 vozidlo
  • Lucembursko0,2 % · 1 vozidlo
  • ostatní země0,7 % · 3 vozidla
  • země neurčena89,4 % · 386 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj8,8 % · 152 prohlídek
  • Středočeský kraj8,7 % · 150 prohlídek
  • Jihočeský kraj6,3 % · 108 prohlídek
  • ostatní76,3 % · 1 318 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá19,7 % · 129 vozidel
  • Červená základní18,5 % · 121 vozidel
  • Modrá metalíza9,5 % · 62 vozidel
  • Modrá tmavá8,4 % · 55 vozidel
  • Zelená základní7,0 % · 46 vozidel
  • ostatní36,9 % · 241 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
33,2 %
evidováno u 217 vozů
Tažné zařízení
12,4 %
evidováno u 81 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 75,0 %EURO 2 · 25,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 654 vozů Volkswagenu Polo 1992 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
8,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
13,8 %
vyvezeno 5,8 % · zaniklo 74,6 %

Jiné ročníky Volkswagenu Polo

Proklepněte konkrétní Volkswagen Polo 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.