Suzuki Swift 1992

Evidováno
1 090
Způsobilost na STK
95,3 %
Ø nájezd (medián)
75 147 km
Dovezeno (611 ks)
56 %

Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 2 346 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 29,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1992 Suzuki Swiftu má v českých registrech 1 090 vozů. V provozu zůstává 94 vozů (8,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 611 vozů (56,1 %).

Ročník 199295,3 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Suzuki Swiftu 1992 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 18 let a 20 let klesla plná způsobilost o 1,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let84,8 % -
20 let83,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín (47,2 %), 1.6 Benzín (17,8 %), 1.0 Benzín (16,1 %).

Barevně převládá červená-základní (21,0 %), druhá nejčastější je bílá (15,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 346 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 75 147 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 40 387 až 100 640 km. To odpovídá asi 2 210 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Královéhradeckém kraji (37,4 %), pak následují Ústecký kraj a Liberecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (56,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku69649,0 %
Brzdové zařízení34424,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení15210,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1349,4 %
Řízení956,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
250×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
152×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
147×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
91×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
89×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
60×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
51×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
50×

Motorizace ročníku 1992

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 39 kW12994,3 %–
1.3 Benzín 50 kW5191,9 %–

Z registru vozidel

Složení Suzuki Swiftu 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo2,1 % · 13 vozidel
  • Rakousko0,8 % · 5 vozidel
  • Itálie0,2 % · 1 vozidlo
  • Německo (NDR)0,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena96,7 % · 591 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Královéhradecký kraj5,6 % · 132 prohlídek
  • Ústecký kraj5,2 % · 121 prohlídek
  • Liberecký kraj4,3 % · 100 prohlídek
  • ostatní85,0 % · 1 993 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní21,0 % · 229 vozidel
  • Bílá15,5 % · 169 vozidel
  • Modrá metalíza12,3 % · 134 vozidel
  • Šedá metalíza11,5 % · 125 vozidel
  • Červená metalíza8,3 % · 91 vozidel
  • ostatní31,4 % · 342 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
49,9 %
evidováno u 537 vozů
Tažné zařízení
16,1 %
evidováno u 173 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 072 vozů Suzuki Swiftu 1992 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
4,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
9,0 %
vyvezeno 0,8 % · zaniklo 88,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1992 patří u Swiftu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Suzuki Swiftu

Proklepněte konkrétní Suzuki Swift 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.