Suzuki Swift 2014

Evidováno
147
Způsobilost na STK
95,8 %
Ø nájezd (medián)
69 975 km
Dovezeno (22 ks)
15 %

Způsobilé na 30 dnů 4,0 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti, z 952 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 156 900 Kčmedián 174 848 Kčdo 209 900 Kč

V roce 2014 eviduje registr Suzuki Swiftu 147 vozů. V provozu jich zůstává 143 vozů (97,3 %); ze zahraničí dovezeno 22 vozů (15,0 %).

Ročník 201495,8 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Suzuki Swiftu 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 3,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,4 %20 000 až 50 000 km
6 let96,1 %30 000 až 70 000 km
8 let96,8 %40 000 až 90 000 km
10 let93,9 %50 000 až 110 000 km
12 let95,1 %70 000 až 130 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 69 kW (78,2 %), 1.6 Benzín 100 kW (18,4 %), 1.2 Benzín 66 kW (3,4 %).

Barevně převládá bílá (25,9 %), druhá nejčastější je červená (12,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 952 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 95,8 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy o 2,2 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 69 975 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 44 602 až 102 212 km. To odpovídá asi 5 831 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (34,6 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (15,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku30730,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení26125,6 %
Brzdové zařízení21020,6 %
Výhledy10210,0 %
Identifikace vozidla777,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav636,2 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
124×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
101×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
83×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
69×
5
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
57×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
46×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
40×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
35×

Na co se zaměřit u ročníku 2014

Závady, které technici u Suzuki Swiftu 2014 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Poškozené nebo uvolněné palivové potrubíPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1A1,95×
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1A1,35×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 465 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.116 let2 891
Poškozené nebo uvolněné palivové potrubíkód 6.1.3.5.118 let1 550

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 69 kW11595,9 %160 809 Kč

Cenový odhad

156 900
od Kč
174 848
medián Kč
209 900
do Kč

Při nájezdu kolem 102 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km213 000 Kč
100 000 km179 000 Kč
150 000 km154 000 Kč
200 000 km127 000 Kč
250 000 km110 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Suzuki Swiftu ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 174 848 Kč (při mediánovém nájezdu 101 520 km). Běžné rozpětí je od 156 900 do 209 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 271 500 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 109 642 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 213 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 110 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Suzuki Swiftu 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo59,1 % · 13 vozidel
  • Rakousko13,6 % · 3 vozidla
  • Dánsko9,1 % · 2 vozidla
  • Belgie4,5 % · 1 vozidlo
  • Francie4,5 % · 1 vozidlo
  • ostatní země9,1 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj34,6 % · 408 prohlídek
  • Hlavní město Praha34,5 % · 407 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj30,9 % · 365 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá25,9 % · 38 vozidel
  • Červená12,2 % · 18 vozidel
  • Žlutá metalíza9,5 % · 14 vozidel
  • Modrá metalíza8,8 % · 13 vozidel
  • Šedá6,8 % · 10 vozidel
  • ostatní36,7 % · 54 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
36,4 %
evidováno u 273 vozů
Tažné zařízení
9,7 %
evidováno u 73 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 46,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,7 %EURO 6 · 2,0 %EURO 4 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 749 vozů Suzuki Swiftu 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
30,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
82,9 %
vyvezeno 16,6 % · zaniklo 0,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2014 patří u Swiftu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,2 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Suzuki Swiftu

Proklepněte konkrétní Suzuki Swift 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.