Subaru Legacy 2002

Evidováno
122
Způsobilost na STK
92,8 %
Ø nájezd (medián)
224 623 km
Dovezeno (51 ks)
42 %

Způsobilé na 30 dnů 6,0 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 6,6 % bez plné způsobilosti, z 1 172 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Subaru Legacy ročníku 2002 má v ČR 122 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 47 vozů (38,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 41,8 % (51 vozů).

Ročník 200292,8 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru Legacy 2002 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 8 let a 18 let klesla plná způsobilost o 5,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let94,1 % -
10 let90,1 % -
12 let89,6 % -
14 let89,9 % -
16 let90,6 % -
18 let89,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín 115 kW (32,8 %), 2.0 Benzín 92 kW (27,9 %), 3.0 Benzín 154 kW (17,2 %).

Barevně převládá zelená-metal (23,8 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (14,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 172 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2002 mělo plnou způsobilost 92,8 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,1 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 6,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 224 623 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 174 856 až 277 551 km. To odpovídá asi 9 359 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (40,6 %), pak následují Středočeský kraj a Liberecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (41,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 48239,8 %
Brzdové zařízení70619,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení64517,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav38210,3 %
Řízení2717,3 %
Výhledy982,6 %
Identifikace vozidla802,2 %
Obtěžování okolí561,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
547×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
333×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
299×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
211×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
161×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
144×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
144×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
137×

Motorizace ročníku 2002

MotorPočetSTK~cena
2.5 Benzín 115 kW4093,2 %–

Z registru vozidel

Složení Subaru Legacy 2002 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo31,4 % · 16 vozidel
  • Itálie5,9 % · 3 vozidla
  • Lucembursko5,9 % · 3 vozidla
  • Nizozemsko3,9 % · 2 vozidla
  • Rakousko2,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena49,0 % · 25 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha22,0 % · 258 prohlídek
  • Středočeský kraj16,3 % · 191 prohlídek
  • Liberecký kraj15,9 % · 186 prohlídek
  • ostatní45,8 % · 537 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza23,8 % · 29 vozidel
  • Stříbrná metalíza14,8 % · 18 vozidel
  • Šedá metalíza14,8 % · 18 vozidel
  • Červená metalíza12,3 % · 15 vozidel
  • Šedá6,6 % · 8 vozidel
  • ostatní27,9 % · 34 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
69,9 %
evidováno u 109 vozů
Tažné zařízení
54,5 %
evidováno u 85 vozů
Airbag
50,0 %
evidováno u 78 vozů
Katalyzátor
29,5 %
evidováno u 46 vozů
Pohon na plyn
25,0 %
evidováno u 39 vozů
ASR
12,8 %
evidováno u 20 vozů
Klimatizace
8,3 %
evidováno u 13 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 26,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 97,6 %EURO 2 · 2,4 %

Jiné ročníky Subaru Legacy

Proklepněte konkrétní Subaru Legacy 2002

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.