Subaru Justy 2004

Evidováno
96
Způsobilost na STK
94,0 %
Ø nájezd (medián)
129 545 km
Dovezeno (93 ks)
97 %

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti, z 839 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Subaru Justy ročníku 2004 eviduje registr 96 vozů. Aktivně jezdí 63 vozů (65,6 %), dovoz tvoří 96,9 % ročníku (93 vozů).

Ročník 200494,0 %
Model celkem93,4 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru Justy 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let91,0 % -
18 let91,7 % -
20 let91,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 68 kW (46,9 %), 1.3 Benzín 69 kW (39,6 %), 1.5 Benzín 73 kW (9,4 %).

Barevně převládá modrá-metal (20,8 %), druhá nejčastější je šedá-metal (17,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 839 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 94,0 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2003 (91,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 129 545 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 94 349 až 164 362 km. To odpovídá asi 5 888 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Zlínském kraji (41,9 %), pak následují Liberecký kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (96,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 14439,4 %
Brzdové zařízení60820,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení54518,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2558,8 %
Řízení2157,4 %
Výhledy1364,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
452×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
286×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
243×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
231×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
170×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
150×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
114×
8
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
80×

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 68 kW4594,4 %–

Z registru vozidel

Složení Subaru Justy 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo57,0 % · 53 vozidel
  • Rakousko7,5 % · 7 vozidel
  • Itálie2,2 % · 2 vozidla
  • Švýcarsko2,2 % · 2 vozidla
  • Belgie1,1 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena29,0 % · 27 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Zlínský kraj31,1 % · 261 prohlídek
  • Liberecký kraj22,3 % · 187 prohlídek
  • Ústecký kraj20,9 % · 175 prohlídek
  • ostatní25,7 % · 216 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza20,8 % · 20 vozidel
  • Šedá metalíza17,7 % · 17 vozidel
  • Šedá16,7 % · 16 vozidel
  • Červená9,4 % · 9 vozidel
  • Zelená metalíza5,2 % · 5 vozidel
  • ostatní30,2 % · 29 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
44,0 %
evidováno u 107 vozů
ABS
25,5 %
evidováno u 62 vozů
Airbag
6,6 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 39,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 91,6 %EURO 3 · 8,4 %

Jiné ročníky Subaru Justy

Proklepněte konkrétní Subaru Justy 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.