Subaru Justy 1996

Evidováno
312
Způsobilost na STK
93,2 %
Ø nájezd (medián)
65 177 km
Dovezeno (274 ks)
88 %

Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 1 363 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 15,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Subaru Justy ročníku 1996 má v ČR 312 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 36 vozů (11,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 87,8 % (274 vozů).

Ročník 199693,2 %
Model celkem93,4 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru Justy 1996 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let84,4 % -
16 let86,7 % -
18 let87,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín (53,8 %), 1.3 Benzín 50 kW (35,9 %), 1.2 Benzín (5,8 %).

Barevně převládá červená-základní (22,1 %), druhá nejčastější je modrozel-metal (14,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 363 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1996 mělo plnou způsobilost 93,2 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 93,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 65 177 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 34 437 až 95 204 km. To odpovídá asi 2 173 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Libereckém kraji (34,7 %), pak následují Zlínský kraj a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (87,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 30047,1 %
Brzdové zařízení65123,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení29110,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2689,7 %
Řízení1676,0 %
Výhledy863,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
447×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
284×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
263×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
158×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
128×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
112×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
109×
8
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
91×

Motorizace ročníku 1996

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 50 kW11292,9 %–

Z registru vozidel

Složení Subaru Justy 1996 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo24,1 % · 66 vozidel
  • Rakousko4,0 % · 11 vozidel
  • Německo (NDR)0,4 % · 1 vozidlo
  • země neurčena71,5 % · 196 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Liberecký kraj13,5 % · 184 prohlídek
  • Zlínský kraj13,4 % · 183 prohlídek
  • Královéhradecký kraj12,0 % · 164 prohlídek
  • ostatní61,0 % · 832 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní22,1 % · 69 vozidel
  • Modrozel metalíza14,7 % · 46 vozidel
  • Zelená metalíza13,8 % · 43 vozidel
  • Modrá základní11,9 % · 37 vozidel
  • Bílá10,6 % · 33 vozidel
  • ostatní26,9 % · 84 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Airbag
31,3 %
evidováno u 103 vozů
Tažné zařízení
26,1 %
evidováno u 86 vozů
Katalyzátor
25,8 %
evidováno u 85 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 3,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 100,0 %

Jiné ročníky Subaru Justy

Proklepněte konkrétní Subaru Justy 1996

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.