Subaru Justy 1997

Evidováno
331
Způsobilost na STK
92,9 %
Ø nájezd (medián)
62 930 km
Dovezeno (299 ks)
90 %

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti, z 1 593 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 13,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Subaru Justy ročníku 1997 eviduje registr 331 vozů. Jde zároveň o rok s nejvyšším počtem registrací tohoto modelu v ČR. Aktivně jezdí 37 vozů (11,2 %), dovoz tvoří 90,3 % ročníku (299 vozů).

Ročník 199792,9 %
Model celkem93,4 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru Justy 1997 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let87,3 % -
14 let83,6 % -
16 let87,3 % -
18 let91,2 % -
20 let87,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín (53,5 %), 1.3 Benzín 50 kW (41,7 %), 1.2 Benzín (1,5 %).

Barevně převládá modrá-metal (18,4 %), druhá nejčastější je červená-základní (16,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 593 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 92,9 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 62 930 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 33 510 až 92 186 km. To odpovídá asi 2 170 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Libereckém kraji (40,6 %), pak následují Zlínský kraj a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (90,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 62447,8 %
Brzdové zařízení79423,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení34210,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3179,3 %
Řízení2387,0 %
Výhledy822,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
538×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
382×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
356×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
204×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
171×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
139×
7
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
138×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
121×

Motorizace ročníku 1997

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 50 kW13893,2 %–

Z registru vozidel

Složení Subaru Justy 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo31,4 % · 94 vozidel
  • Německo (NDR)3,3 % · 10 vozidel
  • Rakousko2,0 % · 6 vozidel
  • Itálie1,3 % · 4 vozidla
  • Lucembursko0,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena61,5 % · 184 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Liberecký kraj20,3 % · 323 prohlídek
  • Zlínský kraj15,8 % · 252 prohlídek
  • Královéhradecký kraj13,8 % · 220 prohlídek
  • ostatní50,1 % · 798 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza18,4 % · 61 vozidel
  • Červená základní16,6 % · 55 vozidel
  • Modrozel metalíza13,0 % · 43 vozidel
  • Fialová metalíza11,8 % · 39 vozidel
  • Zelená metalíza11,5 % · 38 vozidel
  • ostatní28,7 % · 95 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Airbag
23,2 %
evidováno u 88 vozů
Tažné zařízení
23,0 %
evidováno u 87 vozů
Katalyzátor
21,1 %
evidováno u 80 vozů
ABS
7,4 %
evidováno u 28 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 5,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 95,0 %EURO 1 · 5,0 %

Jiné ročníky Subaru Justy

Proklepněte konkrétní Subaru Justy 1997

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.