Subaru Justy 1999

Evidováno
196
Způsobilost na STK
92,7 %
Ø nájezd (medián)
64 962 km
Dovezeno (191 ks)
97 %

Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 1 096 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 13,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1999 eviduje registr Subaru Justy 196 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 19 vozů (9,7 %); ze zahraničí dovezeno 191 vozů (97,4 %).

Ročník 199992,7 %
Model celkem93,4 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru Justy 1999 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 16 let klesla plná způsobilost o 4,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let84,2 % -
12 let90,9 % -
14 let95,7 % -
16 let80,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 50 kW (56,1 %), 1.3 Benzín (41,8 %), 1.2 Benzín (2,0 %).

Barevně převládá zelená-metal (23,0 %), druhá nejčastější je červená-základní (21,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 096 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 92,7 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1998 (91,1 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 5,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 64 962 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 34 207 až 90 712 km. To odpovídá asi 2 406 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Zlínském kraji (38,1 %), pak následují Liberecký kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (97,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 23447,4 %
Brzdové zařízení61023,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení29511,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2599,9 %
Řízení1495,7 %
Výhledy592,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
452×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
292×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
251×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
133×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
125×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
111×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
103×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
89×

Motorizace ročníku 1999

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 50 kW11093,1 %–

Z registru vozidel

Složení Subaru Justy 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo34,6 % · 66 vozidel
  • Rakousko3,7 % · 7 vozidel
  • Itálie3,1 % · 6 vozidel
  • Německo (NDR)2,1 % · 4 vozidla
  • země neurčena56,5 % · 108 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Zlínský kraj18,8 % · 206 prohlídek
  • Liberecký kraj16,9 % · 185 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj13,7 % · 150 prohlídek
  • ostatní50,6 % · 555 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza23,0 % · 45 vozidel
  • Červená základní21,4 % · 42 vozidel
  • Modrá metalíza14,8 % · 29 vozidel
  • Červená metalíza10,7 % · 21 vozidel
  • Bílá6,1 % · 12 vozidel
  • ostatní24,0 % · 47 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Airbag
24,1 %
evidováno u 61 vozů
Tažné zařízení
20,2 %
evidováno u 51 vozů
Katalyzátor
18,2 %
evidováno u 46 vozů
ABS
10,3 %
evidováno u 26 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 5,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 92,3 %EURO 1 · 7,7 %

Jiné ročníky Subaru Justy

Proklepněte konkrétní Subaru Justy 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.