Subaru Forester 2013
2.0 Nafta 108 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 425 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 132 450 Kčmedián 164 800 Kčdo 217 019 Kč
V nabídce Subaru Foresteru ročníku 2013 obsadila motorizace 2.0 Nafta 108 kW první pozici: 63 vozů (39,9 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem EE 20 (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,9 % |
| 100-200 000 km | 94,3 % |
| 200-300 000 km | 94,8 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,5 % (425 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu) mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 96,0 %).
Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 108 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,96× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 1,52× |
| Poškozené prachovky řízeníŘízení · kód 2.1.3.7.1 | A | 1,37× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 16 let | 1 711 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 17 let | 2 867 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 17 let | 1 500 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 63 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:
Další motorizace Subaru Foresteru 2013
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 223 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 257 000 Kč |
| 150 000 km | 213 000 Kč |
| 200 000 km | 177 000 Kč |
| 250 000 km | 158 000 Kč |
| 300 000 km | 126 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 108 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 164 800 Kč (při typickém nájezdu 223 410 km). Běžné rozmezí je 132 450–217 019 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2013 (254 999 Kč) je tato motorizace o 35 % níže.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 257 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 126 000 Kč.