Seat Altea 2013

Evidováno
111
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
124 277 km
Dovezeno (43 ks)
39 %

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 738 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 99 000 Kčmedián 110 000 Kčdo 125 756 Kč

Ročník 2013 Seatu Altey má v českých registrech 111 vozů. V provozu zůstává 107 vozů (96,4 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 43 vozů (38,7 %).

Ročník 201395,0 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Seatu Altey 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 4,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,7 % -
6 let97,2 % -
8 let95,6 % -
10 let94,6 % -
12 let91,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 103 kW (29,7 %), 1.6 Nafta 77 kW (29,7 %), 1.2 Benzín 77 kW (22,5 %).

Barevně převládá bílá (25,2 %), druhá nejčastější je černá (23,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 738 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,8 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2012 (96,7 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 124 277 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 84 300 až 166 986 km. To odpovídá asi 9 560 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (34,7 %), pak následují Plzeňský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (38,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení38428,7 %
Podvozek a části připevněné k podvozku33925,3 %
Brzdové zařízení21315,9 %
Výhledy1067,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav856,3 %
Řízení806,0 %
Identifikace vozidla775,7 %
Obtěžování okolí564,2 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
229×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
119×
3
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
105×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
88×
5
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
65×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
64×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
54×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
44×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 127 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

99 000
od Kč
110 000
medián Kč
125 756
do Kč

Při nájezdu kolem 202 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km157 000 Kč
150 000 km135 000 Kč
200 000 km110 000 Kč
250 000 km95 000 Kč
300 000 km77 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Seat Altey ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 110 000 Kč (při mediánovém nájezdu 201 912 km). Běžné rozpětí je od 99 000 do 125 756 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 148 300 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 89 999 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 157 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 77 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Seatu Altey 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo53,5 % · 23 vozidel
  • Rakousko14,0 % · 6 vozidel
  • Francie11,6 % · 5 vozidel
  • Belgie4,7 % · 2 vozidla
  • Itálie4,7 % · 2 vozidla
  • ostatní země11,6 % · 5 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj28,9 % · 213 prohlídek
  • Plzeňský kraj27,5 % · 203 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj26,8 % · 198 prohlídek
  • ostatní16,8 % · 124 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá25,2 % · 28 vozidel
  • Černá23,4 % · 26 vozidel
  • Šedá18,0 % · 20 vozidel
  • Černá metalíza13,5 % · 15 vozidel
  • Šedá metalíza9,0 % · 10 vozidel
  • ostatní10,8 % · 12 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
40,0 %
evidováno u 156 vozů
ABS
29,2 %
evidováno u 114 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 52,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,1 %EURO 6 · 1,5 %EURO 4 · 0,5 %

Jiné ročníky Seatu Altey

Proklepněte konkrétní Seat Alteu 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.