Renault Laguna 2013

Evidováno
72
Způsobilost na STK
96,1 %
Ø nájezd (medián)
156 046 km
Dovezeno (20 ks)
28 %

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti, z 603 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 104 225 Kčmedián 111 800 Kčdo 132 820 Kč

Ročník 2013 Renaultu Laguny má v českých registrech 72 vozů. V provozu zůstává 71 vozů (98,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 20 vozů (27,8 %).

Ročník 201396,1 %
Model celkem92,1 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu Laguny 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 6,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,5 % -
6 let96,1 % -
8 let96,9 % -
10 let95,5 % -
12 let92,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (45,8 %), 2.0 Nafta 96 kW (23,6 %), 2.0 Nafta 127 kW (11,1 %).

Barevně převládá černá (22,2 %), druhá nejčastější je šedá (19,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 603 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 96,1 %. Model jako celek dosahuje 92,1 %, tento ročník je tedy o 4,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 156 046 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 103 621 až 213 075 km. To odpovídá asi 12 004 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (38,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení27630,6 %
Podvozek a části připevněné k podvozku18921,0 %
Brzdové zařízení12513,9 %
Výhledy12113,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav707,8 %
Identifikace vozidla657,2 %
Řízení556,1 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
126×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
88×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
72×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
57×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
47×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
46×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
41×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
35×

Cenový odhad

104 225
od Kč
111 800
medián Kč
132 820
do Kč

Při nájezdu kolem 188 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km149 000 Kč
150 000 km124 000 Kč
200 000 km104 000 Kč
250 000 km88 000 Kč
300 000 km71 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Laguny ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 111 800 Kč (při mediánovém nájezdu 187 750 km). Běžné rozpětí je od 104 225 do 132 820 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 157 100 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 96 132 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 149 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 71 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Laguny 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo50,0 % · 10 vozidel
  • Belgie20,0 % · 4 vozidla
  • Francie15,0 % · 3 vozidla
  • Itálie5,0 % · 1 vozidlo
  • Lucembursko5,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha37,3 % · 225 prohlídek
  • Středočeský kraj31,3 % · 189 prohlídek
  • Jihomoravský kraj28,5 % · 172 prohlídek
  • ostatní2,8 % · 17 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá22,2 % · 16 vozidel
  • Bílá19,4 % · 14 vozidel
  • Šedá19,4 % · 14 vozidel
  • Černá metalíza13,9 % · 10 vozidel
  • Šedá metalíza13,9 % · 10 vozidel
  • ostatní11,1 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
38,9 %
evidováno u 100 vozů
Tažné zařízení
33,9 %
evidováno u 87 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 51,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,5 %EURO 6 · 0,8 %EURO 4 · 0,8 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2013 patří u Laguny k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Renaultu Laguny

Proklepněte konkrétní Renault Lagunu 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.