Renault Captur 2024

1.3 Benzín 103 kW

Kód motoru: H5H E4

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
103 kW
Výkon (140 k)
~1 300 cm³
Objem
5,8 l/100 km
Ø spotřeba
132 g/km
Ø CO₂
193 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 337 kg· rozvor 2 639 mm· délka 4 227 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Moderní přeplňovaný benzínový motor malého objemu kombinuje nízkou emisní stopu s dobrým výkonem. Klíčová je pravidelná výměna oleje a kontrola řetězu rozvodů.

Evidováno
57
V provozu
48
Způsobilost na STK
99,0 %
STK kontrol
106

Způsobilé na 30 dnů 0,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,9 % bez plné způsobilosti, z 106 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 421 341 Kčmedián 441 396 Kčdo 484 999 Kč

V nabídce Renaultu Capturu ročníku 2024 obsadila motorizace 1.3 Benzín 103 kW první pozici: 57 vozů (31,0 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem H5H E4.

Tato motorizace99,0 %
Ročník celkem99,7 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem92,6 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 99,0 % (106 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu) mezi motory ročníku 2024 (ročník průměrně 99,7 %).

Plnou způsobilost mělo 99,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,9 % bez plné způsobilosti).

Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.0 Benzín 67 kW (100,0 %).

Další motorizace Renaultu Capturu 2024

Cenový odhad

421 341
od Kč
441 396
medián Kč
484 999
do Kč

Při nájezdu kolem 23 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km439 000 Kč
50 000 km405 000 Kč
75 000 km374 000 Kč
100 000 km352 000 Kč
125 000 km327 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.3 Benzín 103 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 441 396 Kč (při typickém nájezdu 22 815 km). Běžné rozmezí je 421 341–484 999 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2024 (403 862 Kč) je tato motorizace o 9 % výše.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 439 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 327 000 Kč.

Jiné ročníky Renaultu Capturu

Proklepněte konkrétní Renault Captur 2024 1.3 Benzín 103 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.