Renault Captur 2023
1.3 Benzín 103 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Moderní přeplňovaný benzínový motor malého objemu kombinuje nízkou emisní stopu s dobrým výkonem. Klíčová je pravidelná výměna oleje a kontrola řetězu rozvodů.
Způsobilé na 30 dnů 0,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,9 % bez plné způsobilosti, z 106 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 419 000 Kčmedián 435 630 Kčdo 450 354 Kč
Druhá nejpočetnější motorizace u Renaultu Capturu ročníku 2023 je 1.3 Benzín 103 kW - registr eviduje 58 vozů (36,7 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem H5H E4.
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 99,0 % (106 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2023 (ročník průměrně 99,7 %).
Plnou způsobilost mělo 99,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,9 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.0 Benzín 67 kW (100,0 %).
Další motorizace Renaultu Capturu 2023
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 36 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 449 000 Kč |
| 50 000 km | 418 000 Kč |
| 75 000 km | 386 000 Kč |
| 100 000 km | 368 000 Kč |
| 125 000 km | 343 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.3 Benzín 103 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 435 630 Kč (při typickém nájezdu 35 900 km). Běžné rozmezí je 419 000–450 354 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2023 (407 820 Kč) je tato motorizace o 7 % výše.
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 449 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 343 000 Kč.