Peugeot 605 1992

Evidováno
704
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
236 231 km
Dovezeno (361 ks)
51 %

Způsobilé na 30 dnů 2,3 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti, z 1 341 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 34,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1992 eviduje registr Peugeotu 605 704 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 120 vozů (17,0 %); ze zahraničí dovezeno 361 vozů (51,3 %).

Ročník 199295,5 %
Model celkem93,7 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 605 1992 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let89,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.1 Nafta (54,5 %), 2.0 Benzín (18,3 %), 3.0 Benzín (18,0 %).

Barevně převládá zelená-metal (17,3 %), druhá nejčastější je šedá-metal (15,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 341 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 93,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1991 (94,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 236 230 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 187 712 až 285 377 km. To odpovídá asi 6 948 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,4 %), pak následují Praha a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (51,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku28738,9 %
Brzdové zařízení18725,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení10814,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav9613,0 %
Řízení598,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
102×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
62×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
60×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
44×
5
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
35×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
35×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
34×
8
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
31×

Motorizace ročníku 1992

MotorPočetSTK~cena
2.1 Nafta 80 kW5693,7 %–

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 605 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo0,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena99,7 % · 360 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj5,3 % · 71 prohlídek
  • Hlavní město Praha4,1 % · 55 prohlídek
  • Plzeňský kraj4,0 % · 54 prohlídek
  • ostatní86,6 % · 1 161 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza17,3 % · 122 vozidel
  • Šedá metalíza15,8 % · 111 vozidel
  • Bílá11,4 % · 80 vozidel
  • Červená metalíza9,7 % · 68 vozidel
  • Modrá tmavá9,4 % · 66 vozidel
  • ostatní36,5 % · 257 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
39,8 %
evidováno u 280 vozů
Katalyzátor
24,6 %
evidováno u 173 vozů
ABS
18,9 %
evidováno u 133 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 704 vozů Peugeotu 605 1992 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
17,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
16,9 %
vyvezeno 1,4 % · zaniklo 75,6 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1992 patří u 605 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Peugeotu 605

Proklepněte konkrétní Peugeot 605 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.