Peugeot 605 1997
Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 405 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 20,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1997 Peugeotu 605 má v českých registrech 94 vozů. V provozu zůstává 25 vozů (26,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 69 vozů (73,4 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 94 kW (45,7 %), 2.1 Nafta 80 kW (20,2 %), 2.4 Nafta (10,6 %).
Barevně převládá zelená-metal (29,8 %), druhá nejčastější je modrá-metal (25,5 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 405 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 93,2 %. Model jako celek dosahuje 93,7 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 93,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1996 (95,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 228 348 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 181 000 až 271 296 km. To odpovídá asi 7 874 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (48,2 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Vysočina.
Vysoký podíl dovozů (73,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 283 | 40,3 % |
| Brzdové zařízení | 187 | 26,6 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 113 | 16,1 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 68 | 9,7 % |
| Řízení | 52 | 7,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1997
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.4 Nafta 94 kW | 43 | 94,4 % | – |
Z registru vozidel
Složení Peugeotu 605 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo2,9 % · 2 vozidla
- Itálie1,4 % · 1 vozidlo
- Německo (NDR)1,4 % · 1 vozidlo
- země neurčena94,2 % · 65 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj23,2 % · 94 prohlídek
- Moravskoslezský kraj13,6 % · 55 prohlídek
- Kraj Vysočina11,4 % · 46 prohlídek
- ostatní51,9 % · 210 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Zelená metalíza29,8 % · 28 vozidel
- Modrá metalíza25,5 % · 24 vozidel
- Červená metalíza13,8 % · 13 vozidel
- Šedá metalíza13,8 % · 13 vozidel
- Modrá tmavá5,3 % · 5 vozidel
- ostatní11,7 % · 11 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 2,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Peugeot 605 1997
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.