Peugeot 605 1995
Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti, z 670 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 25,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 1995 eviduje registr Peugeotu 605 212 vozů. V provozu jich zůstává 31 vozů (14,6 %); ze zahraničí dovezeno 133 vozů (62,7 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta (32,1 %), 2.1 Nafta 80 kW (18,9 %), 2.1 Nafta (15,6 %).
Barevně převládá zelená-metal (20,3 %), druhá nejčastější je šedá-metal (19,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 670 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 90,4 %. Model jako celek dosahuje 93,7 %, tento ročník je tedy o 3,3 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 90,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 230 000 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 184 607 až 280 811 km. To odpovídá asi 7 419 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (34,2 %), pak následují Plzeňský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (62,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 392 | 41,5 % |
| Brzdové zařízení | 243 | 25,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 120 | 12,7 % |
| Řízení | 95 | 10,1 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 95 | 10,1 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1995
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.1 Nafta 80 kW | 40 | 87,7 % | – |
Z registru vozidel
Složení Peugeotu 605 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo5,3 % · 7 vozidel
- Rakousko0,8 % · 1 vozidlo
- země neurčena94,0 % · 125 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj10,3 % · 69 prohlídek
- Plzeňský kraj10,0 % · 67 prohlídek
- Jihomoravský kraj9,9 % · 66 prohlídek
- ostatní69,9 % · 468 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Zelená metalíza20,3 % · 43 vozidel
- Šedá metalíza19,3 % · 41 vozidel
- Červená metalíza14,2 % · 30 vozidel
- Modrá metalíza13,7 % · 29 vozidel
- Bílá8,0 % · 17 vozidel
- ostatní24,5 % · 52 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 1,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1995 je mezi ročníky 605 podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,3 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Peugeot 605 1995
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.