Peugeot 2008 2014

Evidováno
198
Způsobilost na STK
95,4 %
Ø nájezd (medián)
80 832 km
Dovezeno (57 ks)
29 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti, z 1 265 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 132 288 Kčmedián 145 208 Kčdo 160 000 Kč

Peugeot 2008 ročníku 2014 má v ČR 198 vozů. V provozu jich zůstává 193 vozů (97,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 28,8 % (57 vozů).

Ročník 201495,4 %
Model celkem96,6 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 2008 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 3,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,3 %20 000 až 60 000 km
6 let95,4 %40 000 až 90 000 km
8 let94,1 %50 000 až 110 000 km
10 let91,5 %70 000 až 130 000 km
12 let92,7 %80 000 až 160 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 68 kW (29,8 %), 1.2 Benzín 60 kW (27,8 %), 1.6 Benzín 88 kW (22,7 %).

Nejčastější barva je bílá (44,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 265 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 95,4 %. Model jako celek dosahuje 96,6 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 80 832 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 49 864 až 120 265 km. To odpovídá asi 6 736 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,9 %), pak následují Jihomoravský kraj a Praha.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení47724,7 %
Podvozek a části připevněné k podvozku41921,7 %
Brzdové zařízení37419,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav24412,6 %
Obtěžování okolí19310,0 %
Řízení924,8 %
Výhledy763,9 %
Identifikace vozidla593,1 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
279×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
177×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
160×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
135×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
114×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
100×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
80×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
60×

Na co se zaměřit u ročníku 2014

Závady, které technici u Peugeotu 2008 2014 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Poškozená prachovka poloosyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.2B2,58×
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2B1,63×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 754 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.26 let434
Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.16 let416
Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.16 let1 862
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.17 let1 501
Poškozená prachovka poloosykód 5.3.4.2.28 let243
Zobrazit všech 7 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.18 let840
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.110 let710

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
1.6 Nafta 68 kW5993,4 %149 000 Kč
1.2 Benzín 60 kW5596,4 %139 950 Kč
1.6 Benzín 88 kW4596,5 %160 000 Kč

Cenový odhad

132 288
od Kč
145 208
medián Kč
160 000
do Kč

Při nájezdu kolem 125 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km202 000 Kč
100 000 km154 000 Kč
150 000 km135 000 Kč
200 000 km112 000 Kč
250 000 km99 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Peugeot 2008 ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 145 208 Kč (při mediánovém nájezdu 125 076 km). Běžné rozpětí je od 132 288 do 160 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 170 413 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 120 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 202 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 99 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 2008 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo45,6 % · 26 vozidel
  • Francie17,5 % · 10 vozidel
  • Belgie15,8 % · 9 vozidel
  • Itálie12,3 % · 7 vozidel
  • Rakousko3,5 % · 2 vozidla
  • ostatní země5,3 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj37,9 % · 566 prohlídek
  • Jihomoravský kraj31,9 % · 477 prohlídek
  • Hlavní město Praha30,2 % · 451 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá44,9 % · 89 vozidel
  • Šedá22,2 % · 44 vozidel
  • Hnědá18,7 % · 37 vozidel
  • Černá5,1 % · 10 vozidel
  • Oranžová4,0 % · 8 vozidel
  • ostatní5,1 % · 10 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
24,5 %
evidováno u 240 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 47,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,4 %EURO 6 · 2,2 %EURO 2 · 0,2 %EURO 4 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 979 vozů Peugeotu 2008 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
41,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
78,1 %
vyvezeno 20,7 % · zaniklo 0,9 %

Jiné ročníky Peugeotu 2008

Proklepněte konkrétní Peugeot 2008 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.