Peugeot 2008 2013

Evidováno
108
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
92 699 km
Dovezeno (33 ks)
31 %

Způsobilé na 30 dnů 4,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 745 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 118 396 Kčmedián 139 000 Kčdo 145 445 Kč

Peugeot 2008 ročníku 2013 má v ČR 108 vozů. V provozu jich zůstává 96 vozů (88,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 30,6 % (33 vozů).

Ročník 201395,5 %
Model celkem96,6 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 2008 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 7,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,6 % -
6 let98,4 % -
8 let95,7 % -
10 let92,8 % -
12 let88,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 88 kW (31,5 %), 1.6 Nafta 68 kW (29,6 %), 1.2 Benzín 60 kW (16,7 %).

Nejčastější barva je bílá (40,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 745 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 96,6 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,1 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 92 699 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 57 800 až 138 446 km. To odpovídá asi 7 131 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Praha.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení30931,8 %
Podvozek a části připevněné k podvozku26527,3 %
Brzdové zařízení19520,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav11311,6 %
Obtěžování okolí899,2 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
136×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
115×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
115×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
74×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
64×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
56×
7
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
52×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
35×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 215 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

118 396
od Kč
139 000
medián Kč
145 445
do Kč

Při nájezdu kolem 126 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km204 000 Kč
100 000 km150 000 Kč
150 000 km132 000 Kč
200 000 km109 000 Kč
250 000 km95 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Peugeot 2008 ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 139 000 Kč (při mediánovém nájezdu 125 669 km). Běžné rozpětí je od 118 396 do 145 445 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 164 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 102 338 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 204 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 95 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 2008 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo60,6 % · 20 vozidel
  • Francie12,1 % · 4 vozidla
  • Rakousko9,1 % · 3 vozidla
  • Polsko6,1 % · 2 vozidla
  • Slovensko6,1 % · 2 vozidla
  • ostatní země6,1 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj37,5 % · 289 prohlídek
  • Jihomoravský kraj34,3 % · 264 prohlídek
  • Hlavní město Praha28,2 % · 217 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá40,7 % · 44 vozidel
  • Šedá21,3 % · 23 vozidel
  • Hnědá20,4 % · 22 vozidel
  • Hnědá metalíza11,1 % · 12 vozidel
  • Hnědá základní4,6 % · 5 vozidel
  • ostatní1,9 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
25,2 %
evidováno u 102 vozů
Tažné zařízení
24,7 %
evidováno u 100 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 99,0 %EURO 6 · 1,0 %

Jiné ročníky Peugeotu 2008

Proklepněte konkrétní Peugeot 2008 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.