Opel Mokka 2016

Evidováno
230
Způsobilost na STK
97,2 %
Ø nájezd (medián)
62 416 km
Dovezeno (32 ks)
14 %

Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 1 227 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 182 381 Kčmedián 207 991 Kčdo 232 896 Kč

Ročník 2016 Opelu Mokky má v českých registrech 230 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu zůstává 224 vozů (97,4 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 32 vozů (13,9 %).

Ročník 201697,2 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Opelu Mokky 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 4,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,5 %20 000 až 50 000 km
6 let98,7 %30 000 až 80 000 km
8 let95,9 %50 000 až 100 000 km
10 let94,1 %60 000 až 130 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 103 kW (40,9 %), 1.6 Benzín 85 kW (38,7 %), 1.6 Nafta 100 kW (10,9 %).

Nejčastější barva je bílá (32,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 227 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 97,2 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 62 416 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 38 694 až 94 341 km. To odpovídá asi 6 242 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (35,2 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Praha.

Podíl dovozů (13,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku16321,4 %
Výhledy11014,4 %
Brzdové zařízení9812,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení9312,2 %
Obtěžování okolí9212,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav7710,1 %
Řízení658,5 %
Identifikace vozidla658,5 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
72×
2
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
48×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
45×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
38×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
37×
6
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
30×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
26×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
20×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P040139×P001118×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2016

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 103 kW9496,9 %225 000 Kč
1.6 Benzín 85 kW8997,7 %204 900 Kč

Cenový odhad

182 381
od Kč
207 991
medián Kč
232 896
do Kč

Při nájezdu kolem 106 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km253 000 Kč
100 000 km213 000 Kč
150 000 km187 000 Kč
200 000 km157 000 Kč
250 000 km142 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Opel Mokky ročníku 2016 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 207 991 Kč (při mediánovém nájezdu 106 115 km). Běžné rozpětí je od 182 381 do 232 896 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 274 053 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 169 900 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 253 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 142 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Opelu Mokky 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo53,1 % · 17 vozidel
  • Belgie12,5 % · 4 vozidla
  • Francie12,5 % · 4 vozidla
  • Itálie9,4 % · 3 vozidla
  • Rakousko9,4 % · 3 vozidla
  • ostatní země3,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj35,2 % · 465 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj33,7 % · 446 prohlídek
  • Hlavní město Praha31,1 % · 411 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá32,6 % · 75 vozidel
  • Hnědá20,9 % · 48 vozidel
  • Šedá12,6 % · 29 vozidel
  • Červená12,2 % · 28 vozidel
  • Černá11,3 % · 26 vozidel
  • ostatní10,4 % · 24 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
27,3 %
evidováno u 303 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 53,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 96,8 %EURO 5 · 3,1 %EURO 2 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 109 vozů Opelu Mokky 2016 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
49,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
81,2 %
vyvezeno 18,4 % · zaniklo 0,2 %

Jiné ročníky Opelu Mokky

Proklepněte konkrétní Opel Mokku 2016

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.