Opel Mokka 2026

Evidováno
92
Způsobilost na STK
99,3 %
Ø nájezd (medián)
1 315 km
Dovezeno (0 ks)
0 %

Způsobilé na 30 dnů 0,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,7 % bez plné způsobilosti, z 145 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 469 990 Kčmedián 488 990 Kčdo 550 507 Kč

V roce 2026 eviduje registr Opelu Mokky 92 vozů. V provozu jich zůstává 92 vozů (100,0 %); ze zahraničí dovezeno 0 vozů (0,0 %).

Ročník 202699,3 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem93,2 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 100 kW (88,0 %), 1.2 Benzín 96 kW (12,0 %).

Nejčastější barva je zelená (39,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 145 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2026 mělo plnou způsobilost 99,3 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy o 2,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 99,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je 1 315 km, běžně v rozmezí 427 až 2 240 km.

Nejvíc kusů je v Praze (64,7 %), pak následují Vysočina a Zlínský kraj.

Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
1×

Motorizace ročníku 2026

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 100 kW8199,2 %476 989 Kč

Cenový odhad

469 990
od Kč
488 990
medián Kč
550 507
do Kč

Při nájezdu do 1 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km464 000 Kč
50 000 km437 000 Kč
75 000 km413 000 Kč
100 000 km396 000 Kč
125 000 km322 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Opel Mokky ročníku 2026 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 488 990 Kč (při mediánovém nájezdu 5 km). Běžné rozpětí je od 469 990 do 550 507 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 598 945 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 449 990 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 464 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 322 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Opelu Mokky 2026 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha15,2 % · 22 prohlídek
  • Kraj Vysočina6,2 % · 9 prohlídek
  • Zlínský kraj2,1 % · 3 prohlídky
  • ostatní76,6 % · 111 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená38,3 % · 36 vozidel
  • Bílá22,3 % · 21 vozidel
  • Šedá21,3 % · 20 vozidel
  • Modrá14,9 % · 14 vozidel
  • Černá3,2 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
7,4 %
evidováno u 40 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 99,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,6 %EURO 4 · 0,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 539 vozů Opelu Mokky 2026 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
39,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
99,6 %
vyvezeno 0,6 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2026 patří u Mokky k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Opelu Mokky

Proklepněte konkrétní Opel Mokku 2026

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.