Opel Mokka 2018

Evidováno
205
Způsobilost na STK
97,5 %
Ø nájezd (medián)
46 252 km
Dovezeno (20 ks)
10 %

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 877 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 229 008 Kčmedián 242 800 Kčdo 271 900 Kč

Opel Mokka ročníku 2018 má v ČR 205 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 198 vozů (96,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 9,8 % (20 vozů).

Ročník 201897,5 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Opelu Mokky 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,9 %20 000 až 40 000 km
6 let97,9 %30 000 až 70 000 km
8 let98,0 %40 000 až 90 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 103 kW (49,3 %), 1.6 Benzín 85 kW (34,6 %), 1.4 Benzín 88 kW (7,8 %).

Barevně převládá červená (27,3 %), druhá nejčastější je hnědá (22,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 877 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 97,5 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 46 252 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 27 710 až 71 707 km. To odpovídá asi 5 781 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (37,5 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (9,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy5851,3 %
Identifikace vozidla5548,7 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
39×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
21×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
21×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
19×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
18×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
12×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
10×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
9×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 2 019 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 103 kW10196,7 %231 744 Kč
1.6 Benzín 85 kW7198,4 %219 900 Kč

Cenový odhad

229 008
od Kč
242 800
medián Kč
271 900
do Kč

Při nájezdu kolem 98 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km268 000 Kč
75 000 km252 000 Kč
100 000 km242 000 Kč
125 000 km229 000 Kč
150 000 km214 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Opel Mokky ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 242 800 Kč (při mediánovém nájezdu 98 145 km). Běžné rozpětí je od 229 008 do 271 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 280 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 212 432 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 268 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 214 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Opelu Mokky 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo45,0 % · 9 vozidel
  • Maďarsko20,0 % · 4 vozidla
  • Francie10,0 % · 2 vozidla
  • Slovensko10,0 % · 2 vozidla
  • Itálie5,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena10,0 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj37,5 % · 402 prohlídek
  • Hlavní město Praha31,5 % · 338 prohlídek
  • Jihomoravský kraj31,0 % · 333 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená27,3 % · 56 vozidel
  • Hnědá22,4 % · 46 vozidel
  • Bílá21,0 % · 43 vozidel
  • Šedá14,6 % · 30 vozidel
  • Černá9,3 % · 19 vozidel
  • ostatní5,4 % · 11 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
28,8 %
evidováno u 258 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 58,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,5 %EURO 5 · 1,3 %EURO 4 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 895 vozů Opelu Mokky 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
44,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
92,1 %
vyvezeno 7,7 % · zaniklo 0,2 %

Jiné ročníky Opelu Mokky

Proklepněte konkrétní Opel Mokku 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.