Opel Mokka 2024

Evidováno
157
Způsobilost na STK
99,7 %
Ø nájezd (medián)
8 338 km
Dovezeno (11 ks)
7 %

Způsobilé na 30 dnů 0,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,3 % bez plné způsobilosti, z 292 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 379 000 Kčmedián 410 000 Kčdo 460 402 Kč

Opel Mokka ročníku 2024 má v ČR 157 vozů. V provozu jich zůstává 156 vozů (99,4 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 7,0 % (11 vozů).

Ročník 202499,7 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem93,2 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 74 kW (50,3 %), 1.2 Benzín 96 kW (32,5 %), 1.2 Benzín 100 kW (10,8 %).

Nejčastější barva je bílá (35,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 292 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 99,7 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy o 2,4 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 99,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 8 338 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 1 916 až 20 507 km. To odpovídá asi 4 169 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (61,8 %), pak následují Královéhradecký kraj a Středočeský kraj.

Podíl dovozů (7,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
3×

Motorizace ročníku 2024

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 74 kW7999,3 %399 380 Kč
1.2 Benzín 96 kW51100,0 %470 110 Kč

Cenový odhad

379 000
od Kč
410 000
medián Kč
460 402
do Kč

Při nájezdu kolem 29 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km416 000 Kč
50 000 km388 000 Kč
75 000 km370 000 Kč
100 000 km349 000 Kč
125 000 km326 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Opel Mokky ročníku 2024 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 410 000 Kč (při mediánovém nájezdu 29 417 km). Běžné rozpětí je od 379 000 do 460 402 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 491 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 357 922 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 416 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 326 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Opelu Mokky 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie54,5 % · 6 vozidel
  • Španělsko36,4 % · 4 vozidla
  • Belgie9,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha34,9 % · 102 prohlídek
  • Královéhradecký kraj13,4 % · 39 prohlídek
  • Středočeský kraj8,2 % · 24 prohlídek
  • ostatní43,5 % · 127 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá35,7 % · 56 vozidel
  • Zelená22,9 % · 36 vozidel
  • Šedá19,1 % · 30 vozidel
  • Červená11,5 % · 18 vozidel
  • Modrá6,4 % · 10 vozidel
  • ostatní4,5 % · 7 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
7,3 %
evidováno u 57 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 99,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,5 %EURO 5 · 0,5 %

Majitelé a osud v registru

Z 781 vozů Opelu Mokky 2024 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
55,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
84,5 %
vyvezeno 15,5 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2024 patří u Mokky k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,4 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Opelu Mokky

Proklepněte konkrétní Opel Mokku 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.