Opel Agila 2005

Evidováno
201
Způsobilost na STK
94,0 %
Ø nájezd (medián)
101 305 km
Dovezeno (76 ks)
38 %

Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 2 028 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 38 900 Kčmedián 49 000 Kčdo 49 000 Kč

Pro Opel Agilu ročníku 2005 eviduje registr 201 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 134 vozů (66,7 %), dovoz tvoří 37,8 % ročníku (76 vozů).

Ročník 200594,0 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Opelu Agily 2005 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 20 let klesla plná způsobilost o 4,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky92,1 % -
6 let93,6 % -
8 let93,9 % -
10 let94,3 % -
12 let91,8 % -
14 let89,9 % -
16 let89,7 % -
18 let93,6 % -
20 let87,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 44 kW (60,7 %), 1.2 Benzín 59 kW (21,9 %), 1.2 Benzín 55 kW (9,0 %).

Barevně převládá červená-základní (16,9 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (12,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 028 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2005 mělo plnou způsobilost 94,0 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 101 305 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 65 658 až 144 612 km. To odpovídá asi 4 824 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (35,1 %), pak následují Jihočeský kraj a Liberecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (37,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 60039,2 %
Brzdové zařízení1 08126,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení50512,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3378,2 %
Řízení2546,2 %
Výhledy1844,5 %
Obtěžování okolí661,6 %
Identifikace vozidla581,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
632×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
439×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
345×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
335×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
175×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
170×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
154×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
137×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 113 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2005

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 44 kW12293,8 %49 000 Kč
1.2 Benzín 59 kW4495,0 %65 000 Kč

Cenový odhad

38 900
od Kč
49 000
medián Kč
49 000
do Kč

Při nájezdu kolem 71 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km70 000 Kč
50 000 km57 000 Kč
75 000 km49 000 Kč
100 000 km44 000 Kč
125 000 km40 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Opel Agily ročníku 2005 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 49 000 Kč (při mediánovém nájezdu 70 550 km). Běžné rozpětí je od 38 900 do 49 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 49 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 21 940 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 70 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 40 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Opelu Agily 2005 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo57,9 % · 44 vozidel
  • Itálie15,8 % · 12 vozidel
  • Francie5,3 % · 4 vozidla
  • Belgie3,9 % · 3 vozidla
  • Rakousko1,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena15,8 % · 12 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj14,1 % · 286 prohlídek
  • Jihočeský kraj14,1 % · 285 prohlídek
  • Liberecký kraj12,0 % · 243 prohlídek
  • ostatní59,9 % · 1 214 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní16,9 % · 34 vozidel
  • Stříbrná metalíza12,4 % · 25 vozidel
  • Bílá10,0 % · 20 vozidel
  • Zelená metalíza8,0 % · 16 vozidel
  • Modrá základní7,5 % · 15 vozidel
  • ostatní45,3 % · 91 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
39,6 %
evidováno u 129 vozů
Tažné zařízení
26,4 %
evidováno u 86 vozů
Katalyzátor
9,2 %
evidováno u 30 vozů
Airbag
5,5 %
evidováno u 18 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 31,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 92,2 %EURO 3 · 4,9 %EURO 5 · 2,9 %

Jiné ročníky Opelu Agily

Proklepněte konkrétní Opel Agilu 2005

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.