Mercedes-Benz Třída A 2014

Evidováno
94
Způsobilost na STK
98,4 %
Ø nájezd (medián)
87 794 km
Dovezeno (38 ks)
40 %

Způsobilé na 30 dnů 1,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti, z 641 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 203 750 Kčmedián 259 995 Kčdo 319 000 Kč

Ročník 2014 Mercedes-Benz Třídy A má v českých registrech 94 vozů. V provozu zůstává 88 vozů (93,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 38 vozů (40,4 %).

Ročník 201498,4 %
Model celkem94,3 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy A 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 5,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,6 % -
6 let97,0 % -
8 let98,5 % -
10 let95,3 % -
12 let93,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 90 kW (29,8 %), 1.5 Nafta 80 kW (24,5 %), 2.1 Nafta 100 kW (9,6 %).

Nejčastější barva je bílá (36,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 641 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 98,4 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy o 4,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 87 794 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 50 712 až 133 907 km. To odpovídá asi 7 316 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (56,2 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (40,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
52×
2
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
29×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
15×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
12×
5
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
10×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
9×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
9×
8
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
8×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 841 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

203 750
od Kč
259 995
medián Kč
319 000
do Kč

Při nájezdu kolem 152 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km374 000 Kč
100 000 km302 000 Kč
150 000 km260 000 Kč
200 000 km222 000 Kč
250 000 km198 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy A ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 259 995 Kč (při mediánovém nájezdu 152 000 km). Běžné rozpětí je od 203 750 do 319 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 355 500 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 177 495 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 374 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 198 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy A 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo63,2 % · 24 vozidel
  • Itálie10,5 % · 4 vozidla
  • Slovensko10,5 % · 4 vozidla
  • Rakousko7,9 % · 3 vozidla
  • Francie5,3 % · 2 vozidla
  • ostatní země2,6 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha56,2 % · 506 prohlídek
  • Středočeský kraj23,9 % · 215 prohlídek
  • Jihomoravský kraj19,9 % · 179 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá36,2 % · 34 vozidel
  • Černá20,2 % · 19 vozidel
  • Šedá16,0 % · 15 vozidel
  • Červená13,8 % · 13 vozidel
  • Modrá7,4 % · 7 vozidel
  • ostatní6,4 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 43,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 61,7 %EURO 5 · 38,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2014 patří u Třídy A k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy A

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu A 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.