Mercedes-Benz Třída A 2012

Evidováno
157
Způsobilost na STK
97,4 %
Ø nájezd (medián)
97 621 km
Dovezeno (38 ks)
24 %

Způsobilé na 30 dnů 2,3 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti, z 940 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 105 000 Kčmedián 129 000 Kčdo 199 000 Kč

V roce 2012 eviduje registr Mercedes-Benz Třídy A 157 vozů. V provozu jich zůstává 97 vozů (61,8 %); ze zahraničí dovezeno 38 vozů (24,2 %).

Ročník 201297,4 %
Model celkem94,3 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy A 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 6,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky100,0 % -
6 let96,3 % -
8 let97,7 % -
10 let99,0 % -
12 let91,9 % -
14 let93,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Benzín 70 kW (59,2 %), 1.6 Benzín 90 kW (10,8 %), 2.0 Nafta 80 kW (8,3 %).

Nejčastější barva je černá (33,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 940 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 97,4 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy o 3,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 97 621 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 59 471 až 140 608 km. To odpovídá asi 6 973 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (49,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku15528,5 %
Brzdové zařízení13524,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení12422,8 %
Výhledy7814,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav519,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
53×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
46×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
41×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
34×
5
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
32×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
28×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
27×
8
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
23×

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
1.5 Benzín 70 kW9398,7 %125 500 Kč

Cenový odhad

105 000
od Kč
129 000
medián Kč
199 000
do Kč

Při nájezdu kolem 159 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km195 000 Kč
100 000 km155 000 Kč
150 000 km130 000 Kč
200 000 km112 000 Kč
250 000 km99 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy A ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 129 000 Kč (při mediánovém nájezdu 158 799 km). Běžné rozpětí je od 105 000 do 199 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 277 799 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 92 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 195 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 99 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy A 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo65,8 % · 25 vozidel
  • Itálie21,1 % · 8 vozidel
  • Nizozemsko5,3 % · 2 vozidla
  • Francie2,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena5,3 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha35,5 % · 334 prohlídek
  • Středočeský kraj20,7 % · 195 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,6 % · 147 prohlídek
  • ostatní28,1 % · 264 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá33,8 % · 53 vozidel
  • Šedá18,5 % · 29 vozidel
  • Bílá13,4 % · 21 vozidel
  • Stříbrná metalíza12,7 % · 20 vozidel
  • Červená základní7,6 % · 12 vozidel
  • ostatní14,0 % · 22 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
39,7 %
evidováno u 142 vozů
Tažné zařízení
5,0 %
evidováno u 18 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 42,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 67,3 %EURO 6 · 32,0 %EURO 3 · 0,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2012 patří u Třídy A k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy A

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu A 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.