Mercedes-Benz Třída A 2013

Evidováno
122
Způsobilost na STK
98,0 %
Ø nájezd (medián)
106 223 km
Dovezeno (52 ks)
43 %

Způsobilé na 30 dnů 2,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti, z 855 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 213 999 Kčmedián 239 500 Kčdo 326 750 Kč

V roce 2013 eviduje registr Mercedes-Benz Třídy A 122 vozů. V provozu jich zůstává 113 vozů (92,6 %); ze zahraničí dovezeno 52 vozů (42,6 %).

Ročník 201398,0 %
Model celkem94,3 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy A 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 2,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,2 % -
6 let97,5 % -
8 let94,9 % -
10 let98,2 % -
12 let96,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 90 kW (36,9 %), 1.8 Nafta 80 kW (20,5 %), 1.5 Nafta 80 kW (11,5 %).

Barevně převládá šedá (27,9 %), druhá nejčastější je bílá (23,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 855 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 98,0 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy o 3,7 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 106 223 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 66 568 až 153 198 km. To odpovídá asi 8 171 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (43,0 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (42,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy8428,7 %
Podvozek a části připevněné k podvozku7224,6 %
Brzdové zařízení6923,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení6823,2 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
54×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
44×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
25×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
19×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
18×
6
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
18×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
17×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
12×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 044 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 90 kW4598,5 %247 500 Kč

Cenový odhad

213 999
od Kč
239 500
medián Kč
326 750
do Kč

Při nájezdu kolem 173 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km386 000 Kč
100 000 km299 000 Kč
150 000 km256 000 Kč
200 000 km218 000 Kč
250 000 km194 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy A ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 239 500 Kč (při mediánovém nájezdu 173 362 km). Běžné rozpětí je od 213 999 do 326 750 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 378 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 175 500 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 386 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 194 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy A 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo55,8 % · 29 vozidel
  • Itálie11,5 % · 6 vozidel
  • Rakousko5,8 % · 3 vozidla
  • Belgie3,8 % · 2 vozidla
  • Francie3,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země15,4 % · 8 vozidel
  • země neurčena3,8 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha43,0 % · 459 prohlídek
  • Jihomoravský kraj29,5 % · 315 prohlídek
  • Středočeský kraj27,5 % · 294 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá27,9 % · 34 vozidel
  • Bílá23,0 % · 28 vozidel
  • Černá19,7 % · 24 vozidel
  • Červená13,9 % · 17 vozidel
  • Modrá4,9 % · 6 vozidel
  • ostatní10,7 % · 13 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
5,0 %
evidováno u 26 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 46,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 57,7 %EURO 5 · 42,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 518 vozů Mercedes-Benz Třídy A 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
63,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
74,1 %
vyvezeno 23,9 % · zaniklo 0,6 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2013 patří u Třídy A k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy A

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu A 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.