Kia Venga 2016

1.4 Benzín 66 kW

Kód motoru: G4FA

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
66 kW
Výkon (90 k)
~1 400 cm³
Objem
6 l/100 km
Ø spotřeba
140 g/km
Ø CO₂
168 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 294 kg· rozvor 2 615 mm· délka 4 075 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.

Evidováno
73
V provozu
71
Způsobilost na STK
96,1 %
STK kontrol
386

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti, z 386 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 166 944 Kčmedián 179 000 Kčdo 199 000 Kč

První nejpočetnější motorizace u Kie Vengy ročníku 2016 je 1.4 Benzín 66 kW - registr eviduje 73 vozů (64,6 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem G4FA.

Tato motorizace96,1 %
Ročník celkem96,6 %
Model celkem95,7 %
Značka celkem94,1 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 96,1 % (386 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2016 (ročník průměrně 96,6 %).

Plnou způsobilost mělo 96,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,5 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

166 944
od Kč
179 000
medián Kč
199 000
do Kč

Při nájezdu kolem 65 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km209 000 Kč
50 000 km187 000 Kč
75 000 km175 000 Kč
100 000 km162 000 Kč
125 000 km152 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.4 Benzín 66 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 179 000 Kč (při typickém nájezdu 65 468 km). Běžné rozmezí je 166 944–199 000 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2016 (170 216 Kč) je tato motorizace o 5 % výše.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 209 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 152 000 Kč.

Jiné ročníky Kie Vengy

Proklepněte konkrétní Kii Vengu 2016 1.4 Benzín 66 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.