Kia Venga 2015

Evidováno
157
Způsobilost na STK
95,3 %
Ø nájezd (medián)
50 215 km
Dovezeno (3 ks)
2 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti, z 988 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 139 500 Kčmedián 149 000 Kčdo 176 900 Kč

Kia Venga ročníku 2015 má v ČR 157 vozů. V provozu jich zůstává 150 vozů (95,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 1,9 % (3 vozy).

Ročník 201595,3 %
Model celkem95,7 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Vengy 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 0,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,9 %20 000 až 40 000 km
6 let96,8 %30 000 až 60 000 km
8 let94,7 %40 000 až 80 000 km
10 let95,3 %50 000 až 100 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 66 kW (72,0 %), 1.6 Benzín 92 kW (21,7 %), 1.4 Benzín (3,2 %).

Nejčastější barva je bílá (35,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 988 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 95,7 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 50 215 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 31 275 až 76 457 km. To odpovídá asi 4 565 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (42,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Praha.

Podíl dovozů (1,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Brzdové zařízení20532,3 %
Podvozek a části připevněné k podvozku15925,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení9915,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav7111,2 %
Výhledy518,0 %
Identifikace vozidla507,9 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
110×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
68×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
27×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
27×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
26×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
22×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
19×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
19×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 861 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 66 kW11395,0 %150 000 Kč

Cenový odhad

139 500
od Kč
149 000
medián Kč
176 900
do Kč

Při nájezdu kolem 100 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km179 000 Kč
100 000 km153 000 Kč
150 000 km132 000 Kč
200 000 km108 000 Kč
250 000 km93 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Kia Vengy ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 149 000 Kč (při mediánovém nájezdu 100 150 km). Běžné rozpětí je od 139 500 do 176 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 199 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 132 825 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 179 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 93 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Kie Vengy 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo66,7 % · 2 vozidla
  • Francie33,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj36,2 % · 358 prohlídek
  • Jihomoravský kraj24,6 % · 243 prohlídek
  • Hlavní město Praha24,4 % · 241 prohlídek
  • ostatní14,8 % · 146 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá35,7 % · 56 vozidel
  • Šedá22,3 % · 35 vozidel
  • Zelená10,2 % · 16 vozidel
  • Šedá metalíza7,6 % · 12 vozidel
  • Červená6,4 % · 10 vozidel
  • ostatní17,8 % · 28 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
39,2 %
evidováno u 239 vozů
Tažné zařízení
23,1 %
evidováno u 141 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 42,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 59,1 %EURO 6 · 40,9 %

Majitelé a osud v registru

Z 610 vozů Kie Vengy 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
34,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
78,5 %
vyvezeno 20,7 % · zaniklo 0,7 %

Jiné ročníky Kie Vengy

Proklepněte konkrétní Kii Vengu 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.